21:01 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0791
 • RUB82.4810
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Remiantis kai kuriais pranešimais, filmavimas gali vykti tose pačiose vietose, kur buvo filmuojamas sensacingas mini serialas "Černobylis"

  VILNIUS, sausio 17 — Sputnik. Serialo "Stranger Things" ketvirtojo sezono filmavimas, remiantis nepatvirtintais pranešimais, vyks Lietuvoje, praneša britų leidinys "The Daily Mail".

  Anot žurnalisto Čarlzo Merfio, serialas bus filmuojamas tose vietose, kuriose buvo filmuojamas HBO mini serialas "Černobylis".

  Pasak Merfio, ketvirtojo sezono filmavimas vyks ir kalėjime, tačiau komanda taip pat naudos tas vietas, kaip ir praėjusiais metais išleistame seriale.

  Kol kas nėra aišku, kiek truks filmavimo procesas Lietuvoje, tačiau, kaip rašo laikraštis, greičiausiai jis bus susijęs su trečiojo sezono pabaiga, kai dings vienas pagrindinių herojų Džimas Hoperis, kurį vaidina Deividas Harboras.

  Кадр из cериала Очень странные дела (Stranger Things ), 3-ий сезон
  Scena iš serialo "Stranger Things" 3 sezono

  Serialo veiksmas vyksta devintajame dešimtmetyje išgalvotame Amerikos mieste Hokinge. Telekinezės gebėjimų turinti mergina pabėga iš slaptos laboratorijos, o tuo pačiu berniukas dingsta keistu būdu. Motina, draugai ir vietinis šerifas imasi jo ieškoti.

  Pirmojo sezono premjera įvyko 2016 metų vasarą. Antrasis buvo išleistas 2017 metų rudenį, o trečiasis — praėjusią vasarą. Tikimasi, kad ketvirtąjį sezoną žiūrovai galės pamatyti per ateinančius metus ar dvejus.

  Mini serialo "Černobylis", pasakojančio apie 1986 metų Černobylio atominės elektrinės katastrofą ir gavusio "Auksinį gaublį", filmavimas Lietuvoje padarė ją populiaria turistų kelionių vieta.

  Кадр из cериала Очень странные дела (Stranger Things ), 3-ий сезон
  Scena iš serialo "Stranger Things" 3 sezono

  Didžioji dalis Černobylio scenų buvo nufilmuotos Lietuvoje, ypač Vilniuje, Kaune ir Visagine. Pačią atominę elektrinę atstojo Ignalinos AE. Dėl serialo populiarumo Lietuva tapo labai populiari tarp turistų. Lietuvoje net pradėta siūlyti pažintines ekskursijas į tas vietas, kur buvo filmuojamas serialas.

  Dar šia tema

  Lietuvoje filmuotas "Černobylis" gavo 19 "Emmy" nominacijų
  Lenkų režisierius atskleidė serialo "Černobylis" netikslumus
  Tegai:
  filmavimas, Lietuva, serialas

  Svarbiausios temos