13:46 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Medicina ir sveikata (421)

  Specialistas įsitikinęs, kad ateityje gydytojai galės sustabdyti senėjimą ir sukurti vaistus be šalutinio poveikio

  VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Pietų Kalifornijos universitete Lorenso Dž. Elisono Transformacinės medicinos instituto įkūrėjas Deividas Agusas (David Agus) asamblėjoje "Sveika Maskva" pasakojo, ką daryti norint išsaugoti sveikatą ir ilgaamžiškumą. Apie tai praneša Rusijos sostinės Sveikatos apsaugos departamento svetainė.

  "Nerūkykite, valgykite tik natūralų maistą, išmeskite vitaminus ir papildus, apsiribokite aspirinu, nepamirškite apie skiepus, įskaitant nuo gripo. Ir kas svarbu! Nepasilikite vienatvėje, o per vakarienę išgerkite taurę gero vyno", — pasakė gydytojas.

  Agusas patarė nustoti dirbti likus mažiausiai dviem valandoms iki miego, kad neperkrautumėte smegenų, pripratintumėte organizmą prie darbo režimo ir užsitikrintumėte patogų bei ramų miegą.

  Be to, specialistas rekomenduoja palaikyti aktyvų gyvenimo būdą ir neapsiriboti vien sporto sale. Jis priminė, kad smegenims taip pat reikia tam tikro krūvio ir spręsti sudėtingas problemas.

  Agusas pažymėjo, kad šiuolaikinė medicina gali padėti žmogui išlaikyti gerą formą ir sveikatą. Jis įsitikinęs, kad ateityje gydytojai galės sustabdyti senėjimą ir sukurti vaistus be šalutinio poveikio.

  Temos:
  Medicina ir sveikata (421)

  Dar šia tema

  "Atsistoji ir eini! Bėgi!" Kašpirovskis tęsia "gydymą" hipnoze
  Dietologai atskleidė "amžinos jaunystės" paslaptį
  Seniausia pasaulyje sutuoktinių pora atšventė 80-ąsias vestuvių metines
  Tegai:
  sveikata

  Svarbiausios temos