14:09 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0790
 • RUB68.8060
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (306)

  Įrengtose slėptuvėse buvo 121 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų, kurių vertė — 424 tūkst. eurų, vyksta ikiteisminis tyrimas

  VILNIUS, sausio 22 — Sputnik. Pasieniečiai ir muitininkai Raigardo punkte sulaikė iš Baltarusijos važiavusius du krovininius automobilius su rūkalų kontrabanda.

  Apie tai trečiadienį pranešė VSAT spaudos tarnyba.

  Контрабандные сигареты
  Baltarusiai bandė įvežti į Lietuvą daugiau kaip 120 tūkst. pakelių cigarečių

  Pirmadienį Druskininkų užkardos pasieniečiai bei kartu Raigardo kontrolės punkte dirbę muitinės pareigūnai patikrino vienas paskui kitą iš Baltarusijos įvažiavusius krovininius automobilius "Renault Mascot" ir GAZ. Juos vairavo Baltarusijos piliečiai.

  Pirmo automobilio vairuotojas deklaravo nieko draudžiamo nevežantis, o važiuojantis tuščiomis paimti krovinio iš Lietuvos. Apžiūros metu Druskininkų pasieniečiams ir muitinės pareigūnams kilo įtarimų, kad "tuščia" krovininė mašinos dalis yra vizualiai akivaizdžiai trumpesnė, nei turėtų būti.

  Patikrinus detaliau, įtarimai pasitvirtino — paaiškėjo, kad atitvėrus krovinių skyriaus dalį medžio drožlių sienele, buvo įrengta slėptuvė. Joje rasti 65 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių.

  Dar nebaigus pirmos mašinos patikrinimo, tokie pat įtarimai kilo dėl kito krovininio automobilio. Šis GAZ į Raigardo punktą iš Baltarusijos įvažiavo vos keliomis minutėmis vėliau.

  Baltarusijos piliečio vairuotame automobilyje pasieniečiai ir muitininkai aptiko analogišką slėptuvę, kurioje buvo 56 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių.

  Baltarusių vairuotų transporto priemonių slėptuvėse buvo 121 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų, kurių bendra vertė — 424 tūkst. eurų.

  Abi mašinos ir jų vairuotojai buvo sulaikyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (306)

  Dar šia tema

  Muitininkai sulaikė neįprastai paslėptą kontrabandą iš Baltarusijos
  Lietuvoje kontrabandines cigaretes bandė inkriminuoti mirusiam tėvui
  Pasieniečiai aptiko automobilį "Lexus", pilną kontrabandinių cigarečių
  Tegai:
  pasienietis, kontrabanda, Lietuva, Baltarusija

  Svarbiausios temos