05:03 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Į šią sumą taip pat įeina Seimos salės dekoravimo gėlėmis Kovo 11-ąją, Nepriklausomybės atkūrimo dieną, paslaugos

  VILNIUS, sausio 26 — Sputnik. Gėlėms pirkti Seimas išleis daugiau nei 66 tūkst. eurų. Apie tai buvo pranešama centriniame viešųjų pirkimų portale.

  Į kainą neįskaičiuotas pridėtinės vertės mokestis (PVM).

  Apraše teigiama, kad Lietuvos parlamentas nori "pirkti skintų gėlių, gėlių puokščių ir kompozicijų, šventinių krepšelių, gedulingų vainikų, krepšelių ir kompozicijų, gedulingų puokščių, gėlių vazonėliuose bei pagal perkančiosios organizacijos poreikį įsigytomis arba nuomojamomis gėlėmis Kovo 11-osios Akto salės papuošimo paslaugas".

  Kovo 11 d. Lietuva mini valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tai valstybinė šventė ir oficiali nedarbo diena.

  1990 metų kovo 11 dieną Aukščiausioji Taryba — Atkuriamasis Seimas priėmė Lietuvos Nepriklausomos valstybės atstatymo aktą. Po to šalis tapo pirmąja iš 15 tarybinių šalių, kurios pasinaudojo išimtine formalia atsiskyrimo nuo TSRS teise.

  Šiais metais Lietuva minės 30-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines.

  Rugpjūčio pabaigoje Lietuvos Seimas paskelbė daugiau nei 148 tūkstančių eurų vertės saldainių pirkimo konkursą be PVM. Buvo pranešta, kad parlamento kanceliarija nori juos įsigyti "reprezentaciniais tikslais".

  Garsus Lietuvos dainininkas, televizijos laidų vedėjas, žurnalistas Marijonas Mikutavičius sukritikavo Seimą dėl šio sprendimo.

  Anot jo, nors Lietuvos piliečiai atsisako "papildomų" išlaidų ir taupo dėl padidėjusio pajamų mokesčio, Lietuvos parlamentas planuoja išleisti didelę sumą brangiems saldainiams.

  Jis taip pat pabrėžė, kad Seimas perka ne tik saldainius iš valstybės biudžeto, bet ir šalikus, skėčius, tušinukus, žvakes ir tualetinį vandenį iš "Lietuvos kvapas".

  Dar šia tema

  Seimas įteisino privalomą alternatyvios medicinos licencijavimą
  Seimas svarstys Žvalgybos įstatymo pataisas pavasarį
  Tegai:
  gėlės, išlaidos, Seimas

  Svarbiausios temos