10:22 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Diena bus gera tiems, kurie yra pasirengę būti dėmesingi net menkiausioms smulkmenoms ir rimtai atsižvelgti į bet kokius klausimus, net ir tuos, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo nereikšmingi

  Šiandien galimi sėkmingi sutapimai, tačiau net jų nepakaks norint pasiekti savo tikslą: teks sunkiai dirbti. Geriau pasikliaukite savo jėgomis, nes vargu ar pagalba ateis laiku. Po pietų gali kilti gerų idėjų, tačiau jų realizuoti iš karto nepavyks.

  Avinas (03.21-04.20)

  Diena prasidės gerai. Jei norite pasiekti puikių rezultatų, tikriausiai reikės sąjungininkų. Sulaukite įtakingų žmonių palaikymo, pasistenkite įgyti pasitikėjimą tų, kurie iki šiol jūsų gerai nepažįsta.

  Stenkitės nesijaudinti, venkite stresinių situacijų. Faktas tas, kad dabar esate ypač jautrus, o bet kokie išgyvenimai ir rūpesčiai gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą.

  Jautis (04.21-05.21)

  Ryte bus galima atlikti didžiąją dalį užduočių. Šiuo metu galite planuoti svarbius reikalus, atsakingus susitikimus ir svarbiausius pirkimus, pasikliaukite intuicija.

  Kuo toliau, tuo sunkiau išlikti ramiam, ir tai nėra jūsų kaltė: šiandien aplinkiniai jus tiesiog provokuoja. Nusivilti gali net artimiausi žmonės.

  Dvyniai (05.22-06.21)

  Ne viskas bus lengva, tačiau visos užduotys, su kuriomis šiandien susiduriate, turi sprendimą. Nesunku susirasti pagalbininkų, bendraminčių. Jie padės jums jus dar daugiau, nei galėjote tikėtis.

  Jaunieji ženklo atstovai turės galimybę lipti karjeros laiptais. Pabandykite padėti kitiems, jei jie to prašo — tai bus jums naudinga. Dėmesys artimiesiems padės žymiai pakeisti jūsų santykius į gerąją pusę.

  Vėžys (06.22-07.22)

  Ryte bus sunku su niekuo nesiginčyti. Sunkumai kils dažniau nei įprasta, nesutarimams bus daugybė priežasčių. Bet jei nepasiduosite provokacijoms ir sugebėsite kontroliuoti save, būsite patenkinti rezultatu.

  Po pietų gali kilti šeimos problemų. Dėl jų bus sunku susikaupti, kai kuriuos reikalus teks atidėti.

  Liūtas (07.23-08.23)

  Viskas nėra taip paprasta, kaip norėtųsi. Sudėtingose dviprasmiškose situacijose turite elgtis savarankiškai, prisiimti atsakomybę už kitus ir išsiaiškinti, ką geriausia daryti.

  Visa tai jus nervina, kartais jūs esate pasiruošę "sprogti" dėl bet kokių smulkmenų. Tačiau nuotaika pamažu gerėja, jau vakare jūs suprasite, kad iš to, kas vyksta, gali būti daug naudos.

  Mergelė (08.24-09.22)

  Rytas nebus lengvas, tačiau tikrai bus žmonių, kurie padės įveikti visus sunkumus. Jei būsite santūrūs ir racionalūs, galėsite sėkmingai vesti verslo derybas, susitarti dėl naudingo bendradarbiavimo.

  Dienos viduryje galite apsipirkti, geriausia įsigyti tai, ko jums reikia darbui. Vakaras Vakaras džiugins jus maloniais renginiais, taip pat suteiks gerų idėjų.

  Svarstyklės (09.23-10.22)

  Galima net nesitikėti lengvos sėkmės; norint pasiekti norimą rezultatą teks pasukti galvą. Vargu ar verta laukti pagalbos, teks spręsti visus klausimus patiems.

  Galimos naujienos, kurios privers jus pakeisti planus. Gali pasirodyti, kad padarėte kai kurias skaičiavimų klaidas, praleidote ką nors svarbaus. Paskubėkite tai išspręsti: dabar tai galima padaryti be nuostolių.

  Skorpionas (10.23-11.21)

  Dienos pradžia bus puiki. Šis laikas puikiai tinkamas bendravimui: rasite bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis, bus naudingų naujų pažinčių.

  Galimi įdomūs darbo pasiūlymai. Jei esate pasirengę pasistengti, galite pasiekti pajamų augimą. Vakaras atneš sunkumų. Santykiai su artimaisiais gali tapti labiau įtempti, ir tai jus labai nuliūdins.

  Šaulys (11.22-12.21)
  Nebloga diena, nors ir ne be sunkumų. Galėsite susitvarkyti su tuo, kas jums anksčiau nepavyko. Gali būti, kad padės žmonės, iš kurių nesitikėjote palaikymo. Būkite pasirengę tam, kad netrukus jie paprašys jūsų paslaugų — atsisakyti bus beveik neįmanoma.

  Ši diena puikiai tinka išmokti ko nors naujo, rinkti informaciją, susitikti su žmonėmis, kurie turi apie ką papasakoti.

  Ožiaragis (12.22-01.20)

  Diena bus gana rami ir maloni. Jos pradžia tinkama atviriems pokalbiams su artimaisiais, galima bus aptarti problemas, kurios pastaruoju metu jus persekiojo. Rasite sprendimą, kuris tiks visiems.

  Gali būti, kad turėsite išspręsti klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Čia svarbu neskubėti, atidžiai išstudijuoti visus dokumentus, o idealu — kreiptis pas specialistą. Klaidų tikimybė dabar yra gana didelė. Geriausia vengti skubotų galutinių sprendimų.

  Vandenis (01.21-02.19)

  Dienos pradžia gera. Vos per kelias ryto valandas turėsite laiko nuveikti kur kas daugiau, nei tikėjotės. Neatmetami sėkmingi sutapimai ir malonūs netikėtumai.

  Tačiau geriau neplanuoti nieko ypač sudėtingo, nes palankus laikotarpis ilgai netruks. Dienos pabaigoje dažniau darysite klaidas, o tikimybė praleisti ką nors svarbaus pastebimai padidės.

  Žuvys (02.20-03.20)

  Nėra ko jaudintis: viskas klostosi gerai. Jums pavyks nusistatyti tinkamus prioritetus, suprasti, ką verta padaryti pirmiausia.

  Jums gerai seksis su žmonėmis, įskaitant tuos, kuriuos matysite pirmą kartą. Bus visiškai nesunku susirasti naujų draugų ar apsukti kam nors galvą. Verta pagalvoti apie ateitį. Dabar tinkamas laikas kurti ilgalaikius planus.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos