10:02 2020 Vasario 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Policijos duomenimis, įtariamieji, turėdami įgaliojimus valdyti policijos materialinius ir finansinius išteklius, galimai klastojo tarnybinius dokumentus ir už policijos įstaigos lėšas privačiose įmonėse pirko įvairius daiktus ir naudojo asmeniniais tikslais

  VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Alytuje sulaikyti du policijos pareigūnai, kurie galimai klastojo tarnybinius dokumentus ir už pasisavintas lėšas įsigydavo daiktus asmeniniams tikslams, praneša Kauno policijos spaudos tarnyba.

  Generalinė prokuratūra, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Atliekant ikiteisminį tyrimą, kontroliuojamą Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorų, intensyviai bendradarbiaudami Alytaus ir Kauno apskrities vyriausiųjų policijos komisariatų pareigūnai antradienį atliko kratas pas penkis įtariamuosius, iš kurių keturi asmenys yra sulaikyti.

  Kratų metu paimti tyrimui reikšmingi daiktai, dokumentai. Artimiausiu metu bus sprendžiamas klausimas dėl Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojų nušalinimo nuo pareigų ir kardomųjų priemonių skyrimo įtariamiesiems.

  Skelbiama, kad sulaikyti du Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Aptarnavimo skyriaus darbuotojai, gimę 1953 metais ir 1967 metais, kurie, turėdami įgaliojimus valdyti policijos materialinius ir finansinius išteklius, galimai klastojo tarnybinius dokumentus ir už policijos įstaigos lėšas privačiose įmonėse pirko įvairius daiktus ir naudojo asmeniniais tikslais.

  Įtariama, kad tiriamu laikotarpiu šie asmenys įsigijo daiktų, kurių suma siekia kelis tūkstančius eurų.

  Jiems pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo ir turto pasisavinimo. 1953 metų gimimo vyrui taip pat pareikšti įtarimai dėl  antspaudo, spaudo ar blanko suklastojimas ir turto iššvaistymo.

  Be to, dar dviem vyrams, nedirbantiems valstybinėse institucijose (gim. 1981 metais ir 1977 metais) pareikšti įtarimai dėl bendrininkavimo, piktnaudžiavimo, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.

  Visiems asmenims gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.

  Tegai:
  Alytus, policija

  Svarbiausios temos