12:36 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Ministras pirmininkas patvirtino, kad praėjusią savaitę jam buvo atlikti galutiniai tyrimai, kurie patvirtino, kad pirminės stadijos kraujo vėžys atsitraukė

  VILNIUS, vasario 5 — Sputnik. Premjeras Saulius Skvernelis paskelbė, kad pasiekė visišką kraujo sistemos vėžio remisiją. Šią informaciją jis patvirtino per susitikimą su žurnaliastais po Vyriausybės posėdžio. Konferencijos vaizdo įrašas skelbiamas Vyriausybės Facebook paskyroje

  "Praėjusią savaitę, ketvirtadienį, man buvo atlikti galutiniai tyrimai ir aš džiaugiuosi, kad yra pasiekta visiška remisija. Tai čia man yra esminis dalykas — gyvenimo iššūkis. Visi kiti klausimai, kas susiję su ateitimi, politika, yra tokie antraeiliai. Aš dabar noriu kuo daugiau laiko skirti šeimai, artimiesiems ir sau", — žurnalistams sakė premjeras.

  Be to, ministras pirmininkas paragino visus, kas gali išgirsti panašią diagnozę nevertinti jos kaip mirties nuosprendžio.

  "Aš galiu būti vienas iš tų pavyzdžių, gerų pavyzdžių. Žinau, kad tai dar nepasibaigė, remisija dar nėra pasveikimas, bet tikėkime mūsų medicina ir tikėkime patys savimi, kad tai galima įveikti", — sakė Skvernelis.

  Apie savo ligą Skvernelis pranešė pernai rugpjūtį. Kaip sakė pats premjeras, jis nusprendė pasitikrinti sveikatą po gegužę vykusių prezidento rinkimų. Dėl to gydytojai nustatė limfinės sistemos pažeidimus ir diagnozavo jam pirmąją limfomos stadiją.

  Dabar Skvernelis sako norintis skirti laiko šeimai ir sau, o apie politinę ateitį žada paskelbti vėliau.

  Dar šia tema

  Veryga nusiskuto plaukus iš solidarumo su Skverneliu
  Skvernelis atsakė krizenusiems dėl jo sveikatos būklės
  Tegai:
  vėžys, liga, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos