16:16 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Prokurtatūra nustatė, kad vaikai suklaidino suaugusį asmenį, kuris bendruoju pagalbos telefonu pranešė apie galimą mergaitės pagrobimą

  VILNIUS, vasario 6 — Sputnik. Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorė priėmė nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl galimo svetimo mažamečio vaiko pagrobimo, ketvirtadienį praneša Prokuratūros spaudos tarnyba.

  Toks sprendimas priimtas išnagrinėjus ir įvertinus ikiteisminio tyrimo metu gautus duomenis bei nustačius, kad nebuvo padaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.

  "Įvertinus ikiteisminio tyrimo duomenis konstatuota, kad mažamečiai liudytojai, neturėdami jokio realaus pagrindo išvadai, kad įvykdytas mažamečio vaiko pagrobimas, sausio 15 dienos vakarą Vilniuje suklaidino suaugusį asmenį, kuris bendruoju pagalbos telefonu pranešė apie galbūt padarytą nusikalstamą veiką", – teigiama pranešime.

  Sausio 15 dieną policija gavo pranešimą apie mergaitės pagrobimą Sausio 13-osios gatvėje, esančioje prie Televizijos bokšto. Buvo pranešta, kad jis neva įstūmė vaiką į mašiną. Siekiant surasti vaiką bei galimų liudytojų buvo dedamos didžiulės pastangos.

  Vėliau  policija pranešė, kad pranešimas apie galimą mažametės pagrobimą nepasitvirtino ir bus siūloma nutraukti ikiteisminį tyrimą.

  Dar šia tema

  Vilniuje visą naktį ieškota pagrobtos mergaitės
  Lietuvoje sulaikyti Lenkijos piliečio pagrobėjai, reikalavę išpirkos
  Lietuvos policija sudarė fotorobotą pagrobtos mergaitės byloje
  Tegai:
  pagrobimas, prokuratūra

  Svarbiausios temos