15:08 2020 Liepos 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2134)

  Anksčiau specialistai ištyrė trys mėginius koronavirusui nustatyti. Jie visi parodė neigiamą rezultatą

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Paaiškėjo, kad vakar lėktuve, nusileidusiame Vilniaus oro uoste, buvo blogai besijaučiantis keleivis. Apie tai pranešė Sveikatos apsaugos ministerijos spaudos tarnyba.

  Anot ministerijos, įvykio metu oro uoste dirbo medikai, kurie patikrino keleivio sveikatos būklę. Baimės nepasitvirtino - atvejis nebuvo susijęs su koronovirusu.

  "Lietuvoje šiuo metu nei įtariamų, nei patvirtintų naujojo koronaviruso infekcijos atvejų nenustatyta", — teigiama pranešime.

  Anksčiau buvo ištirti trys mėginiai koronavirusui nustatyti. Vienas gautas iš Kauno klinikinės ligoninės ir du iš Respublikinės Panevėžio ligoninės, visi jie buvo neigiami.

  Koronaviruso protrūkis

  Metų pabaigoje Kinijos valdžia paskelbė apie pneumonijos protrūkį Uhano mieste. Ekspertai nustatė, kad ligos sukėlėjas — naujo tipo koronavirusas 2019-nCoV.

  Daugiausia susirgusių yra Kinijoje, tačiau užsikrėtimo atvejų taip pat yra Rusijoje, Ispanijoje, Italijoje, Suomijoje, Indijoje, Britanijoje, Pietų Korėjoje, Kambodžoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Japonijoje, JAV, Singapūre, Tailande, Kanadoje, Nepale, Vietname, Prancūzijoje, Australijoje, Malaizijoje, Vokietijoje, Šri Lankoje ir Filipinuose.

  Naujausiais duomenimis, Kinijoje mirčių nuo koronaviruso skaičius pasiekė 636, užsikrėtusiųjų skaičius viršijo 31 tūkst.

  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  © Sputnik /
  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2134)

  Dar šia tema

  Medicininė kaukė nesuteikia visiškos apsaugos nuo naujo koronaviruso
  Kinijoje mirčių nuo koronaviruso skaičius pasiekė 636
  Kinijos URM paragino netikėti gandais apie koronavirusą
  Tegai:
  Vilniaus oro uostas, Vilnius, koronavirusas

  Svarbiausios temos