00:57 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2119)

  Pastaruoju metu vis daugiau aviakompanijų nutraukia skrydžius į žemyninę Kiniją, pažymi skrydžių valdymo bendrovės "Oro navigacija"

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Vasarį skrydžių skaičius Lietuvos oro erdvėje gali sumažėti dėl tom kad dalies oro bendrovių nutraukia skrydžius Kiniją dėl koronaviruso, praneša skrydžių valdymo bendrovės "Oro navigacija" spaudos tarnyba.

  "Pastaruoju metu vis daugiau aviakompanijų nutraukia skrydžius į žemyninę Kiniją. Tris ketvirtadaliai Lietuvos oro erdvėje aptarnaujamų skrydžių yra tranzitiniai skrydžiai, Kinija patenka į populiariausių šalių, į kurias per Lietuvą skrendama tranzitu penketuką, todėl tikėtina, kad vasarį aptarnausime mažiau tranzitinių skrydžių nei tikėjomės", — pasakė "Oro navigacija" generalinis direktorius Mindaugas Gustys.

  Sausio pabaigoje skrydžius į Kiniją nutraukė įvairių šalių aviakompanijos, tranzitu skrendančios per Lietuvą — Didžiosios Britanijos "British Airways", Vokietijos "Lufthansa", Prancūzijos "Air France", Austrijos "Austrian Airlines", Šveicarijos "Swiss Airlines". 

  Koreguoti skrydžių tvarkaraštį į Kiniją planuoja Vokietijos krovinių oro linijų bendrovė "Lufthansa Cargo". Olandų oro bendrovė "KLM Royal Dutch Airlines" nuo vasario pradžios nutraukė skrydžius į Kiniją. Amerikiečių krovinių oro linijų bendrovė UPS paskelbė atšaukianti 22 skrydžius į šią šalį.

  Nors Kinija ir toliau patenka į valstybių, į kurias daugiausia skrendama per Lietuvą penketuką, sausio mėnesį fiksuotas skrydžių skaičiaus į šią šalį sumažėjimas. Pirmąjį šių metų mėnesį aptarnauta 640 į šią šalį tranzitu per Lietuvą vykusių skrydžių arba 6 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu.

  Daugiausia kartų tranzitu per Lietuvą buvo skrendama į Rusijos Federaciją, antroje vietoje — Vokietija, trečią ir ketvirtą vietas dalinasi Latvija ir Suomija.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2119)

  Dar šia tema

  Lietuviai sukūrė mobiliąją programėlę apie koronavirusą
  Mirė kinų gydytojas, kuris pirmasis pranešė apie koronavirusą
  Lietuvos medikai galės greičiau nustatyti koronaviruso infekciją
  Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas su galimai užsikrėtusiu keleiviu
  Tegai:
  skrydžiai, Kinija, koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos