07:48 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Policijos pareigūnams bandant automobilį, šis vis labiau tolo, tačiau netrukus "BMW" buvo aptiktas jau stovintis ir įvažiavęs į tvorą

  VILNIUS, vasario 9 — Sputnik. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnams vykdant vairuotojų blaivumo patikrinimą Kaune "BMW" automobilis staigiai apsisuko ir padidinęs greitį nuvažiavo, praneša policijos spaudos tarnyba.

  Incidentas įvyko šeštadienį apie 08:30 Kaune, Jonavos gatvėje. Pareigūnams bandant pasivyti baltos spalvos "BMW" automobilį, šis vis labiau tolo, tačiau netrukus automobilis buvo aptiktas jau stovintis ir įvažiavęs į tvorą.

  Pareigūnams patikrinus blaivumą prie automobilio rastiems dviem jaunuoliams, kurie neigė, jog vairavo, vienam iš jų, 23-mečiui, nustatytas 1,46 prom. girtumas, o kitam, 22-mečiui, alkoholio matuoklis rodė 0,00 prom.

  Išvydę tokius rodmenis jaunuoliai dar labiau pradėjo painiotis savo žodžiuose ir negalėjo apsispręsti, kuris iš jų vairavo "BMW". Galiausiai, buvo nustatyta, kad automobilį vairavo 23-metis.

  Vairuotojui įteikus protokolą už KET pažeidimus, vyras nesiginčijo ir pridūrė, kad pareigūnai gerai dirba.

  Dar šia tema

  Vilniuje per naktį užfiksuotas įspūdingas pažeidėjų skaičius
  Panevėžyje pavogtas "BMW" automobilis
  Tegai:
  vairavimas išgėrus, BMW, Kaunas

  Svarbiausios temos