17:33 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Rytoj nereiktų tikėtis iš kitų diplomatijos, o jei nenorite netikėtų konfliktų, pabandykite iš anksto pasiruošti galimam oponentų aštrumui. Geriau apskritai venkite ginčų

  Rytojaus laimikis slypės greituose sprendimuose. Viena vertus, gerai, kai klausimai išsprendžiami greitai, tačiau, kita vertus, kyla labai didelė rizika suklysti skubant, galbūt net mirtinai pavojinga. 

  Avinas (03.21-04.20) Neturėtų kilti problemų su sveikata. Bet gali pasireikšti paveldimos ligos. Labiausiai pažeidžiamos virškinimo, limfinės, širdies ir kraujagyslių sistemos. Galimos traumos keliaujant transporto priemonėmis.

  Jautis (04.21-05.21) Šis laikotarpis skatina jaudulį, didėja susidomėjimas loterijomis, žaidimais, konkursais, akcijomis su dovanomis ir kitais panašiais būdais, kaip gauti turtų be pastangų. Galbūt kažkam pasiseks, tačiau tikrai neturėtumėte tuo pasikliauti. Laimė dėl pinigų paprastai yra palanki ne lošimų mėgėjams, o žmonėms, turintiems analitinę mąstyseną, kurie gerai išmano finansinius ir ekonominius klausimus.

  Dvyniai (05.22-06.21) Jūsų dėmesys bus nukreiptas į finansinių klausimų sprendimą. Tai palankus laikas prekybai, pardavimui ir pirkimui. Šiuo metu darbas turėtų būti pelningas. Tie ženklo atstovai, kurie nori žengti į priekį per gretas, gali šį laikotarpį panaudoti užmegzdami ryšius. Taip pat tinkamas laikas tobulinti kūrybinius įgūdžius ir meistriškumą.

  Vėžys (06.22-07.22) Busite susikaupę į materialius dalykus. Jūsų finansinis rūpestis nukreiptas į ateitį, gali būti, kad ateityje susidursite su didelėmis išlaidomis arba turėsite nesumokėtų skolų. Jei perkate netinkamą dieną, įsigyta prekė gali būti sugedusi. Sugedusią įrangą geriau remontuoti, o ne pakeisti ją nauja.

  Liūtas (07.23-08.23) Tinkamas laikas pereiti nuo žodžių prie darbų, Liūtas turėtų maksimaliai susitelkti į savo darbą. Kiti pasakos jums apie savo problemas, nebūkite grubūs, geriau užjauskite juos. Verta pasikalbėti su antra puse ir aptarti santykių problemas, kurios artimiausiu metu turės būti išspręstos. Jums skubiai reikia pabėgti nuo kasdienio gyvenimo, nueikite į kiną, teatrą arba kavinę. Svarbiausia — nelikite namuose.

  Mergelė (08.24-09.22) Mergelėms atėjo laikas atrasti naujus įgūdžių ir žinių horizontus, viskas pasisuks palankiai. Jums nusišypsos sėkmė, ateityje nusimatomi įdomus nuotykiai, labai tikėtina, kad būsimą sielos draugą sutiksite internete. Vakare galite labai nuliūsti, į draugus pažvelgsite kitaip, sugrius planai. Kita vertus, į šią situaciją galima žiūrėti teigiamai, galėsite išsiaiškinti, kas yra priešas, o kas draugas.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Darbe nusimato ilgai lauktas viršininko padrąsinimas ir premija. Kita vertus, jei jau seniai svajojote apie darbo keitimą, bet vis tiek neišdrįsote to padaryti, turėtumėte tam pasiryžti. Svarstyklėms gali trūkti pasitikėjimo savimi. Laikas rasti įkvėpimo šaltinį, kuris leistų nugriauti kalnus.

  Skorpionas (10.23-11.21) Ryte venkite kelionių ir išvykų į miestą. Skorpionai įpratę elgtis neatsargiai, turėtų būti atsargesni. Pajamų lygis padidės, galite saugiai leisti pinigus dalykams, apie kuriuos taip ilgai svajojote. Ši diena — tinkamas laikas pasimatymams, ėjimui į kiną ir susitikimui su draugais.

  Šaulys (11.22-12.21) Puikus metas kūrybinei, mokslinei, sportinei, edukacinei veiklai. Jei planavote parašyti knygą, kažką nupiešti ar užsiimti kitokio pobūdžio kūrybine veikla, artėja tinkamas laikas. Šios dienos atmosfera padės praplėsti akiratį. Įsitraukite į savęs mokymąsi - šiuo metu kitų kultūrų studijavimas gali atnešti jums tiek malonumo, tiek naudos. Geriausia, jei tai darysite keliaudami. Šis laikotarpis palankus tolimoms kelionėms.

  Ožiaragis (12.22 - 01.20) Būsite gyvybingi, nors energijos ir nebus daug. Rekomenduojama subalansuoti mitybą, nes sveikatai gali pakenkti vitaminų ir mineralų trūkumas, galimi kaulų sužalojimai, lėtinių ligų paūmėjimas. Neatsargumas dienos pradžioje gali sukelti sužalojimus.

  Vandenis (01.21-02.19) Rytoj jūsų gyvenimą valdys atsitiktinumas, susijęs su jūsų darbu ir finansais. Jei dirbate kitiems, tada viskas priklauso ne nuo jūsų, o nuo darbdavio galimybių. Jei turite savo verslą ir ištiks aplinkybės, kurių negalite kontroliuoti, galite pakeisti savo planus. Tiesa, poveikis ne visada bus neigiamas, gali būti ir staigmenų.

  Žuvys (02.20-03.20) Laikotarpis, verčiantis išsikelti didelius tikslus, įskaitant ir materialinius. Tačiau juos įgyvendinti nebus lengva. Verta susitvarkyti finansinius reikalus darbe ir namuose, apskaičiuoti biudžetą, išanalizuoti išlaidas, išsiaiškinti, kurios išlaidos reikalingos, o kurios ne. Pavojingiausia diena finansiškai.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos