00:01 2020 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Piktadarys apgaulės būdu išviliojo elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus ir tada iš moters sąskaitos pervedė pinigus

  VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Kaune teisėsaugos darbuotoju prisistatęs vyras iš moters išviliojo 11 160 eurų. Apie tai praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Incidentas įvyko pirmadienį, vasario 10 dieną, apie 14:00. Kauno apskrities Vyriausiajame policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad 1993 metais gimusiai moteriai į mobilųjį telefoną paskambino vyras, kuris, prisistatęs teisėsaugos darbuotoju, apgaulės būdu išviliojo elektroninės bankininkystės prisijungimų kodus, ir iš sąskaitų pasisavino pinigines lėšas.

  Pažymima, kad moteris patyrė 12 990 eurų nuostolį.

  Tai jau ne pirmas toks sukčiavimo atvejis Kaune. Vasario pradžioje Kaune policijos pareigūnu prisistatęs vyras iš moters išviliojo 1380 eurų. Tada piktadarys pareiškė, kad sumokėjus mokesčius nustatyta, kad moteris tariamai atsiskaitė netikra kupiūra, todėl reikia pateikti visas turimas kupiūras patikrinimui.

  O šiomis dienomis didelę sumą iš palangiškės išviliojo taip pat policijos pareigūnu prisistatęs vyras. Piktadarys apgaulės būdu iš moters išviliojo elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus ir tada iš jos sąskaitos pervedė pinigus.

  Dar šia tema

  Ekspertas papasakojo, kaip apsisaugoti nuo pinigų vagystės iš kortelės
  Kaip išsirinkti saugią internetinę parduotuvę
  Beveik pusė Lietuvos gyventojų susidūrė su telefoniniais ar elektroniniais sukčiais
  Marių Respublikos gyventojai viliojo pinigus iš lietuvių per pažinčių svetaines
  Tegai:
  Lietuva, Kaunas, sukčius

  Svarbiausios temos