06:14 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Jei ne pareigūnas nukentėjusioji būtų netekusi rankinės, kurioje turėjo 1125 eurus ir mobilaus ryšio telefoną

  VILNIUS, vasario 12 — Sputnik. Šiaulių policijos pareigūnas Ruslanas Pocevičius ne tarnybos metu sulaikė vaikiną, pavogusį iš moters rankinę, apie tai pranešė Šiaulių apskrities policija savo Facebook paskyroje.

  Pareigūnas tuo metu su šeima vaikštinėjo prie Talkšos ežero ir jau ruošėsi namo, tačiau išgirdo moters pagalbos šauksmą. Atsisukęs jis pamatė bėgantį vaikiną su moteriška rankine.

  Pocevičius pasivijo užpuoliką ir jį sulaikė, jam teko su nusikaltėliu susigrumti. Pasak jo, šis bandė išvengti sulaikymo, įkalbinėjo pareigūną jį paleisti, nes tai neva jo pirmas nusižengimas. 

  Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, vėliau paaiškėjo, kad moterį užpuolęs 19-metis šiaulietis prieš tai buvo teistas už nesunkų sveikatos sutrikdymą, taip pat jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

  Nukentėjusioji 63 metų moteris labai dėkinga Šiaulių policijos pareigūnui. Jei ne Pocevičius ji būtų netekusi rankinės, kurioje turėjo 1125 eurus ir mobilaus ryšio telefoną.

  "Dėkoju Ruslanui Pocevičiui už pagalbą. Jis iš karto sureagavo į situaciją ir sulaikė vaikiną. Ruslanas neabejingas, geras žmogus, tikras vyras ir policijos pareigūnas. Tik tokie ir turi dirbti policijoje. Linkiu jam sėkmės. Dėkoju ir kitiems šio įvykio tyrime dalyvavusiems pareigūnams. Ačiū vadovams už gerą komandą", — padėkojo moteris pareigūnui.

  Dar šia tema

  Vilniuje per naktį užfiksuotas įspūdingas pažeidėjų skaičius
  Šiaulių policija sustabdė girtą vairuotoją tik panaudojus "ežį"
  Nuogą moterį nufilmavęs policijos pareigūnas atleistas iš pareigų
  Tegai:
  pensininkai, vagystė, pareigūnai, policija, Šiauliai

  Svarbiausios temos