08:24 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pirmiausia jos grąžinamos 6-iose miesto sankryžose, lentelių kabinimo darbai pradedami nuo antradienio

  VILNIUS, vasario 12 — Sputnik. Šią savaitę dalyje sostinės sankryžų vairuotojai ir vėl pamatys lenteles su žaliomis rodyklėmis prie šviesoforų, praneša Vilniaus savivaldybė.

  Lentelių kabinimo darbai jose pradedami nuo antradienio.

  "Maksimaliai surinkome visus duomenis, ne kartą teikėme pagal prašymą patikslintą informaciją agentūros vertinimui, ir matydami poreikį jau pereiname prie konkrečių veiksmų – pradedame lentelių grąžinimą ten, kur išvados aiškios. Tačiau norime nedelsti ir su kitomis sankryžomis – laukiame galutinių Transporto kompetencijų agentūros sprendimų", – teigė Vilniaus miesto savivaldybės įmonės "Susisiekimo paslaugos" direktorė Modesta Gusarovienė.

  Pirmiausia lenteles su žaliomis rodyklėmis grąžinamos 6-iose sankryžose: Liepkalnio g. – Žirnių g. – Minsko pl., Saltoniškių – Sėlių g., A. Goštauto – Gynėjų g., G. Vilko – Baltupio – Didlaukio g., T. Narbuto – Saltoniškių g., Nemenčinės pl. – Saulėtekio al.

  Gusarovienė priduria, kad dalyje sostinės sankryžų taip pat jau yra numatytos ir papildomos šviesoforų sekcijos į dešinę. Planuojama, kad lentelės jose atsiras laikinai, iki infrastruktūros pakeitimų.

  Pažymėta, kad šviesoforų lentelių su žaliosiomis rodyklėmis įrengimas numatytose sankryžose miestui papildomai nekainuos. Bus montuojamos tos pačios lentelės, kurios mieste jau buvo naudotos.

  Vilniaus miesto savivaldybė Susisiekimo ministerijai sausio viduryje pateikė 24 sankryžų sąrašą, kuriose, išanalizavus eismo situaciją, pėsčiųjų bei kitų eismo dalyvių saugumą ir infrastruktūros galimybes, norima grąžinti šviesoforų lenteles su žaliomis rodyklėmis. Vėliau Transporto kompetencijų agentūrai savivaldybė pateikė ir papildomą eismo srautų informaciją apie pėsčiųjų, dviračių, automobilių ir sunkiasvorių transporto priemonių kiekius kiekvienoje sankryžoje bei visose jos kryptyse.

  Iki šiol agentūra išanalizavo ir išvadas pateikė dėl šešių sankryžų, kuriose pradedami lentelių kabinimo darbai. Likusias sankryžas iš savivaldybės sąraše pateiktų Transporto kompetencijų agentūra analizuos toliau ir pateiks galutines išvadas.

  Dar šia tema

  Vilniuje vairuotojas "pavežė" teisėsaugininką ant automobilio kapoto
  Kaune į tvorą įvažiavęs neblaivus "BMW" vairuotojas pagyrė pareigūnų darbą
  Šiaulių policija sustabdė girtą vairuotoją tik panaudojus "ežį"
  Kaip keičiasi eismo organizavimas nebelikus lentelių su žaliomis rodyklėmis
  Tegai:
  Vilnius

  Svarbiausios temos