23:28 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešama, kad prokuratūra ketina reikšti įtarimus ar specialiaisiais liudytojais apklausti visus esamus ir buvusius "Grigeo Klaipėda“ vadovus

  VILNIUS, vasario 12 — Sputnik. Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūra trečiadienį įteikė pranešimą apie įtarimą buvusiam AB "Grigeo Klaipėda" valdybos pirmininkui Gintautui Pangoniui. Apie tai praneša "Grigeo" spaudos tarnyba.

  "Grigeo Klaipėda" žiniomis vykdomo ikiteisminio tyrimo apimtyje ketinama reikšti įtarimus ar specialiaisiais liudytojais apklausti visus esamus ir buvusius "Grigeo Klaipėda" vadovus, prieš atliekant atitinkamus procesinius veiksmus nevertinant tokių vadovų priimtų sprendimų įtakos galimai "Grigeo Klaipėda" vykdytai taršai.

  Grigeo
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Sausio pradžioje Klaipėdos apylinkės prokuratūra paskelbė apie atliktą tyrimą, kurio metu išsiaiškinta apie bendrovės "Grigeo Klaipėda" į Kuršių marias leidžiamas nevalytas nuotekas. 

  Taip į aplinką pateko šimtai tūkstančių tonų teršalų, buvo padaryta žala aplinkai, miesto gyventojai dėl to jau kuris laikas jausdavo smarvę. Toks nusižengimas gali grėsti įmonės veiklos apribojimu ir bauda iki 5 mln. eurų. Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika žalą gamtai įvertino 60 mln. eurų.

  Prokuratūra yra skelbusi, kad įtarimai pareikšti pačiai įmonei ir šešiems fiziniams asmenims.

  Dar šia tema

  "Keiskime politiką": Vilniuje vyko piketas prieš "Grigeo"
  Areštuotas "Grigeo Klaipėda" turtas
  Seime siūloma nacionalizuoti "Grigeo"
  Tegai:
  prokuratūra, Grigeo

  Svarbiausios temos