06:39 2020 Spalio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1708
 • RUB91.7763
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Piktadariai apgaulės būdu išviliojo iš pagyvenusios moters pinigus, pradėtas ikiteisminis tyrimas

  VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Alytuje teisėsaugos darbuotojais prisistatę vyrai iš moters išviliojo 2 550 eurų. Apie tai praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Incidentas įvyko antradienį, vasario 11 dieną, apie 12:00. Alytaus apskrities Vyriausiajame policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad į 1991 metais gimusios moters namus atėjo nepažįstami asmenys, kurie prisistatė policijos pareigūnais ir išviliojo 2550 eurų.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Tai jau ne pirmas toks sukčiavimo atvejis Lietuvoje. Pirmadienį, vasario 10 dieną, Kaune teisėsaugos darbuotoju prisistatęs vyras iš moters išviliojo 11 160 eurų.

  Dar anksčiau Kaune policijos pareigūnu prisistatęs vyras iš moters išviliojo 1380 eurų. Tada piktadarys pareiškė, kad sumokėjus mokesčius nustatyta, kad moteris tariamai atsiskaitė netikra kupiūra, todėl reikia pateikti visas turimas kupiūras patikrinimui.

  O šiomis dienomis didelę sumą iš palangiškės išviliojo taip pat policijos pareigūnu prisistatęs vyras. Piktadarys apgaulės būdu iš moters išviliojo elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus ir tada iš jos sąskaitos pervedė pinigus.

  Dar šia tema

  Pareigūnu prisistatęs sukčius iš kaunietės išviliojo apie 1,4 tūkst. eurų
  Pareigūnu prisistatęs sukčius iš palangiškės išviliojo apie 11 tūkstančių eurų
  Tegai:
  sukčiavimas, sukčius, pareigūnai

  Svarbiausios temos