05:54 2020 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0875
 • RUB71.2368
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip praneša policija, visiems pažeidėjams už vertimąsi prostitucija arba atlygintinį naudojimąsi prostitucijos paslaugomis buvo skirtos baudos nuo 45 iki 300 eurų

  VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Vilniuje pareigūnai vykdydami prevencinę priemonę demaskavo septynis seksualinių paslaugų teikėjus ir "paslaugos" pirkėją, apie tai pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

  Prevencinės priemonės tikslas — išaiškinti atlygintinus naudojimosi prostitucijos paslaugomis ir vertimosi prostitucija bei galimus prekybos žmonėmis atvejus, jos metu vasario 3-7 dienomis patikrinti ir atsitiktiniu būdu pasirinkti asmenų skelbimai elektroninėje erdvėje, kuriuose už atlygį siūlomos seksualinio pobūdžio paslaugos.

  Buvo nustatyti du vyrai, kurie už atlygį siūlė seksualines paslaugas moterims. Vienas jų suteikti "paslaugų" atvažiavo autobusu net iš Vilniaus rajono, o kitas — Nigerijos pilietis, likęs gyventi Lietuvoje pabaigęs informacinių technologijų mokslus.

  Taip pat įkliuvo prostitucija užsiimančios penkios moterys. Tuo tarpu, kai pareigūnai vienai iš jų rašė administracinio nusižengimo protokolą kitame kambaryje, į butą atėjęs vyras tarėsi dėl "paslaugų" pirkimo. Už atlygintinį naudojimąsi prostitucijos paslaugomis vyras patrauktas atsakomybėn — jam skirta 45 eurų bauda.

  Visiems nustatytiems asmenims buvo skirtos baudos nuo 45 iki 300 eurų.

  Dar šia tema

  Šiaulių policija sustabdė girtą vairuotoją tik panaudojus "ežį"
  Latvijos policija sunaikino dvi tonas 2019 metais konfiskuoto kokaino
  Nuogą moterį nufilmavęs policijos pareigūnas atleistas iš pareigų
  Tegai:
  prostitucija, policija, Vilnius

  Svarbiausios temos