10:14 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0800
 • RUB68.6245
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Įvertinimas grindžiamas Rusijos Federacijos turistų vartojamu žemėlapių skaičiumi nuo praėjusių metų rugsėjo 1 iki lapkričio 30 dienos

  VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Lietuva yra tarp dešimties populiariausių turistų lankomų vietų tarp rusų. Apie tai pranešė RIA Novosti, su nuoroda į  "Maps.me" atliktą tyrimą.

  Įvertinimas grindžiamas Rusijos turistų vartojamu žemėlapių skaičiumi, laikotarpiu nuo praėjusių metų rugsėjo 1 iki lapkričio 30 dienos.

  Pirmąją sąrašo vietą užėmė Turkija, antrąją — Italija, o trečiąją — Vokietija. Po to eina Lenkija, Ispanija, Čekija, Prancūzija, Tailandas, Gruzija ir Lietuva.

  Kitos Baltijos šalys — Latvija ir Estija — buvo mažiau populiarios tarp rusų. Jie buvo atitinkamai 15 ir 17 vietose.

  Anksčiau "Aviasales" apklausos duomenimis, rusai įtraukė Vilnių į nuobodžiausių Europos miestų sąrašą. Rusijos turistai pažymėjo, kad vakarais Lietuvos sostinėje nėra kur nueiti.

  Baltijos šalys tapo mažiau populiarios tarp Rusijos turistų dėl rusofobinių pažiūrų.

  Populiaraus Rusijos kelionių organizatoriaus "Delfin" direktorius Sergejus Romaškinas pažymėjo, kad nepaisant teigiamų tendencijų, bendras turistų iš Rusijos srautas vis dar yra toli nuo 2013 metų. Anot jo, Baltijos šalys keliautojus iš Rusijos dažnai priima ne itin draugiškai.

  Kaip pranešė "Aviasales", lėktuvų bilietų užsakymų skaičius sumažėjo penkiais procentais, o vidutinis patikrinimas padidėjo 18 procentų.

  Dar šia tema

  Ekonomistas papasakojo apie Lietuvoje įvykusią "debutizaciją"
  Lietuvoje pirmą kartą per penkias savaites atpigo elektra
  Tegai:
  turistai, Baltijos šalys, Lietuva, Rusija

  Svarbiausios temos