10:45 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0800
 • RUB68.6245
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Valentino dieną Lietuvos gyventojai mylimuosius lepina šokoladiniais saldainiais, dovanoja skintas bei vazonines gėles

  VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Valentino dieną lietuviai, kaip ir kitų šalių gyventojai, dažniausiai perka gėles, šokoladą ir saldainius, praneša prekybos tinklas "Maxima".

  Kaip pasakoja prekybos tinklo komercijos vadovė Vilma Drulienė, vasarį pirkėjai mylimuosius labiausiai mėgsta lepinti šokoladiniais saldainiais, "Paukščių pienu", įvairiausiais dražė, dovanoja skintas bei vazonines gėles, o Valentino dienos šokolado plytelės pernai iš parduotuvių lentynų buvo tiesiog iššluotos.

  Drulienės teigimu, pernai vasarį Valentino dienos šokolado plytelių pardavimai į viršų šovė 123 proc.

  "Norinčiųjų savo antrąsias puses meilės dieną nustebinti šiais skanėstais skaičius padvigubėjo. Iš viso 2019-aisias tokių šokolado plytelių savo parduotuvėse pardavėme daugiau nei 76 tūkst.", — skaičiuoja pašnekovė.    

  Kaip pažymėjo tinklo atstovė, pirkėjų krepšeliuose vis dažniau atsiranda guminukai, "Maršmelo" saldainiai, o saldžiųjų plytelių pirkėjai nebesirenka - pastarųjų saldumynų buvo parduota dvigubai mažiau.

  Valentino dienos žmonės neįsivaizduoja ir be gėlių. Jas dovanojančiųjų skaičius kasmet auga ir pernai vasarį padidėjo daugiau nei 20 proc.

  "Savo antrosioms pusėms mūsų pirkėjai per visus 2019-uosius įteikė ir namus papuošė daugiau nei 3 milijonais skintų bei vazoninių gėlių. Džiugu, kad ši graži tradicija vis dar gyvuoja ir esu įsitikinusi, kad tokia dovana dar ilgai bus vienas pagrindinių pasirinkimų švenčių proga", — dalijasi  Drulienė.

  Dar šia tema

  Vasario 14 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams
  Tegai:
  Lietuva, Šventojo Valentino diena

  Svarbiausios temos