08:55 2021 Gegužės 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.2005
 • RUB89.7964
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Mergina prekes slapta išsinešdavo iš parduotuvių įsidėjusi į savo rankinę, tarp vogtų daiktų yra kvepalų, vardinių vyriškų drabužių bei smulkių elektronikos prekių

  VILNIUS, vasario 17 — Sputnik. Prieš teismą stos liūdnai pagarsėjusi 21 metų vilnietė, kaltinama svetimo turto vagystėmis, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  Į kaltinamųjų suolą mergina šįkart sės dėl penkių vagysčių iš įvairių sostinės parduotuvių. Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad šios vagystės buvo įvykdytos praėjusiais metais, liepos-gruodžio mėnesiais. Moteris kaltinama iš parduotuvių pavogusi kvepalų, vardinių vyriškų rūbų bei smulkių elektronikos prekių už 3 341 eurą. Šias prekes ji slapta išsinešdavo iš parduotuvių įsidėjusi į savo rankinę.

  Kaltinamoji dėl vagysčių yra gerai žinoma Vilniaus prekybininkams. Pernai gruodį į teismą perduota kita baudžiamoji byla, kurioje jai pareikšti kaltinimai dėl 29 vagysčių arba pasikėsinimo jas įvykdyti.

  Tuomet atlikę ikiteisminį tyrimą pareigūnai nustatė, kad minėta vilnietė 2019 metų gegužės–rugsėjo mėnesiais nesusimokėjusi iš parduotuvių išsinešė įvairių prekių už daugiau nei 12 tūkstančių eurų. Iš kai kurių parduotuvių ji vogė po kelis kartus, o vogtus daiktus parduodavo.

  Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusios prokurorės Agnės Šneiderienės, mergina dėl vagysčių iš parduotuvių yra jau ne kartą teista bei bausta administracine tvarka. Šiuo metu ji jau atlieka laisvės atėmimo bausmę už ankstesnes vagystes.

  Dar šia tema

  Vilniuje policija sučiupo rožių vagį
  Vilniuje sulaikyti degalų vagys
  Panevėžyje vyras įsiveržė į prekybos centrą dėl vieno butelio degtinės
  Lietuvis padovanojo žmonai vogtus papuošalus
  Klaipėdoje dviem mėnesiams suimtas plėšimu ir vagyste įtariamas penkiolikmetis
  Tegai:
  Vilnius, Lietuva, vagystė

  Svarbiausios temos