06:50 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuvių gauja kontrabandines cigaretes vežė, paslėpusi plastikinių langų rėmuose, audinių rulonuose, medžio anglies maišuose

  VILNIUS, vasario 18 — Sputnik. Sulaikyti lietuviai, mėginę į Didžiąją Britaniją įvežti kontrabandinių cigarečių už 14,7 milijono svarų, praneša Lietuvos muitinės kriminalinė tarnyba savo Facebook paskyroje.

  Kaip pranešama, kontrabandinės cigaretės buvo vežtos daugiausia iš Belgijos, paslėpus jas plastikinių langų rėmuose, audinių rulonuose, medžio anglies maišuose.

  Контрабанда сигарет
  Lietuvių vežtos kontrabandinės cigaretės

  Gauja, kurios sudėtyje buvo 11 žmonių — visi lietuviai, buvo sulaikyta 2016 metais. 2016 metų rugsėjį Kembridžšyro grafystėje buvo sulaikyti devyni lietuviai, o kartu su jais — ir atplukdytas konteineris, kuriame buvo rasta daugiau nei trys milijonai Britanijoje neregistruotų cigarečių. Dar du lietuviai ir septyni milijonai cigarečių buvo sulaikyti tų metų spalį sandėlyje Ketfildo mieste, Norfolke.

  Tyrimas vyko kelerius metus, kol sulaikyti lietuviai, surinkus visus įrodymus, galiausiai buvo nuteisti. Jiems buvo skirtos nuo vienerių iki penkerių metų laisvės atėmimo bausmės.

  Dar šia tema

  Lietuvos muitininkai vaizdo įraše parodė "karutį kontrabandos"
  Liftai ir vagonetės: JAV rastas ilgiausias kontrabandininkų tunelis
  Baltarusis tarp lentų bandė įvežti į Lietuvą beveik milijono eurų vertės kontrabandą
  Kaliningrado srityje sustabdyti kontrabandos būdu gabenami gyvulinės kilmės produktai
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Lietuva, cigarečių kontrabanda

  Svarbiausios temos