02:12 2020 Balandžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.0956
 • RUB85.9486
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Dienos pradžioje reikės pasistengti išlikti ramiems ir valdytis. Rizikuojate padaryti daug klaidų, jei vadovausitės tik emocijomis. Aplinkinių nuomonės nepaisymas irgi nieko gero jums neatneš

  Antroji dienos pusė bus daug sėkmingesnė. Grįš ramybė, atsiras nauji tikslai, kurių įgyvendinimui verta susivienyti su kitais.

  Avinas (03.21-04.20) 

  Diena bus gana sunki ir nereikėtų daug iš jos tikėtis. Tačiau jei susitelksite į svarbius dalykus, gerai su jais susitvarkysite. Stenkitės išsiversti be pagalbos, net jei bus sunku.

  Higienos ir epidemiologijos centro darbas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Евгений Епанчинцев

  Antroji dienos pusė privers atkreipti dėmesį į problemas, kurių sprendimą norėtumėte atidėti ilgam. Nepykite ant žmonių ir aplinkybių, pabandykite ramiai įvertinti situaciją ir rasti sprendimą.

  Jautis (04.21-05.21) 

  Palanki diena daugeliui dalykų. Teisingai įvertinsite savo stipriąsias puses ir visą situaciją, tai leis greitai išspręsti daugelį problemų. Dažnai padės moterys, jų patarimai bus naudingi. Net jei kelyje bus kliūčių, neatsitraukite.

  Vienintelė sritis, kurioje galimos bėdos ir nuostoliai, yra finansai.

  Dvyniai (05.22-06.21) 

  Neskubėkite daryti išvadų, sprendimų ir veiksmų. Dabar jūsų norai ir tikslai keičiasi dar greičiau nei įprasta.

  Antroji dienos pusė bus labai maloni, leis atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką, palankus laikas kūrybai, neįprastų atsakymų į įprastus klausimus paieškai.

  Vėžys (06.22-07.22) 

  Įvykiai vystysis gana lėtai, tačiau matote, kad greitai ateis pokyčiai į gerąją pusę, ir tai suteikia optimizmo. Galima sėkmė versle. Jūsų pergalės bus pastebėtos. Gali būti, kad netrukus jums bus pasiūlyta nauja pareigybė ar palankesnės darbo sąlygos.

  Stenkitės rūpintis ne tik savo interesais. Dabar kuo daugiau dėmesio skirsite kitiems, tuo didesnė tikimybė, kad jie jus palaikys ateityje.

  Liūtas (07.23-08.23)

  Šiandien jums gali pasirodyti, kad esate be reikalo nuvertinti ir kritikuojami. Kuo daugiau apie tai galvojate, tuo blogiau jaučiatės. Bet jei susitelksite į jums svarbius dalykus, nuotaika iškart pagerės.

  Vakaras tinkamas susitikti su senais draugais. Geriau šiam laikui neplanuoti jokių ypač svarbių ir sunkių užduočių: sumažės jūsų gyvenimo potencialas, pavargsite greičiau nei įprastai ir jums reikia daugiau poilsio.

  Mergelė (08.24-09.22)

  Šiandien ginčų ir nesutarimų yra daugiau nei įprasta, tačiau jūs labai stengiatės palaikyti gerus santykius su kitais. Ir jūs elgiatės teisingai: pirma, jums gali prireikti pagalbos, antra, gyventi kartu yra daug maloniau ir įdomiau.

  Norėdami susidoroti su bet kokiu darbu, turite į jį žiūrėti labai rimtai. Kuo daugiau dėmesio skirsite smulkioms detalėms, tuo labiau pasiseks išvengti klaidų. Neduokite jokių pažadų kolegoms ar artimiesiems, jei kyla bent menkiausia abejonė, ar sugebėsite juos įvykdyti.

  Svarstyklės (09.23-10.22)

  Šiandien galėsite užbaigti tai, ką pradėjote anksčiau, o tada nuspręsti dėl ateities planų. Dažnai padės seni draugai, patikimi sąjungininkai.

  Vakare tikėtini neramumai. Dažniausiai jų priežastis — tam tikri asmeninių santykių pokyčiai. Gali būti, kad jums teks jaudintis dėl artimiausio žmogaus, palaikyti jį kokioje nors sunkioje situacijoje.

  Skorpionas (10.23-11.21)

  Jūs skubate, todėl dažnai darote klaidas. Nesvarbu, kiek aplinkinių žmonių ragina neskubėti, elgtis atidžiau ir apdairiau, jūs neklausote. Nesutarimai tikėtini namuose ir darbe. Jei nebūsite lankstūs, gali kilti konfliktas.

  Kūrybinis darbas namuose pakels nuotaiką. Šiuo metu nepageidautina finansinė rizika.

  Šaulys (11.22-12.21) 

  Palanki dienos pradžia. Vos per kelias valandas padarysite daug gero, jei veltui nešvaistysite laiko. Bus galimybė išspręsti kai kurias ilgalaikes problemas darbe, susirasti sąjungininkų, kurie padės judėti pirmyn. Kai kurie Šauliai turės įtakingus globėjus. Jų dėka ženklo atstovai galės įgyvendinti ambicingiausius planus.

  Popietė bus sunkesnė. Šiandien bus sunku užmegzti ryšius su artimiausiais žmonėmis. Jūs keliate aukštus reikalavimus kitiems, jie atsako tuo pačiu.

  Ožiaragis (12.22-01.20) 

  Realistiškai pažvelgti į dalykus nebus lengva. Jūs linkę fantazuoti ir kurti iliuzijas, pamatyti tai, ko nėra ir negali būti. Dėl to sunku sutelkti dėmesį į tuos dalykus, kuriems šiuo metu reikia skirti dėmesio, ir daryti tai, kas iš tiesų naudinga. Tikėtinos klaidos skaičiavimuose, pildant bet kokius dokumentus.

  Bet tai nereiškia, kad diena beviltiškai bloga. Galite pamatyti tai, ko anksčiau nepastebėjote, ir būtent nuo to prasidės dideli pokyčiai į gerąją pusę.

  Vandenis (01.21-02.19)

  Būsite linkęs į viską per daug jautriai reaguoti. Stenkitės nesijaudinti dėl smulkmenų, atsiminkite, kas iš tikrųjų svarbu. Norėdami pakeisti situaciją į gerąją pusę, turite nusiraminti.

  Galimi nesutarimai darbe, konfliktai su kolegomis. Galite būti nepelnytai kritikuojami, apkaltinti tuo, ko nepadarėte. Santykiai su artimaisiais taip pat nebus lengvi. Susikaupė daug abipusių pretenzijų, dabar niekas nenori nusileisti. Tačiau viskas pagerės, kai sveikas protas įveiks emocijas.

  Žuvys (02.20-03.20) 

  Diena užimta, varginanti, bet kartu maloni. Kruopštumas ir sunkus darbas atneš naudos. Galėsite daugeliui padaryti gerą įspūdį.

  Neatmetama romantiškų istorijų pradžia darbe. Tokių santykių perspektyvos dabar yra palankiausios.

  Dar šia tema

  Mokslininkai pirmą kartą stebėjo kas vyksta šalia juodosios skylės
  Mokslininkai išsiaiškino, kiek laiko koronavirusas gyvena ant daiktų
  Mokslininkas papasakojo apie magnetinių audrų pavojų

  Svarbiausios temos