15:54 2020 Kovo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Taip pat dar per anksti įvertinti, ar tai turės kokių nors rimtų padarinių buvusiai šalies prezidentei, mano ekspertas Vadimas Volovojus

  VILNIUS, vasario 19 — Sputnik. Buvusi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė savo Facebook parašė, kad susirašinėjo su buvusia prezidente Dalia Grybauskaite, naudodama pašto adresą tulpes@lrpk.lt. Apie tai Sputnik Lietuva komentare papasakojo politologas Vadimas Volovojus.

  "Tokiu būdu sukuriamas fonas, kad jie bando surasti ką nors konkrečiai apie ponią Grybauskaitę. Bet dar per anksti daryti galutines išvadas šiuo klausimu. Susidaro įspūdis, kad tai gali būti kažkaip susiję su artėjančiais Seimo rinkimais. Bet norint padaryti galutines išvadas šia tema, reiks stebėti, kaip pagrindiniai šalies politikai reaguos į tokio pobūdžio naujienas, pavyzdžiui, konservatorių partija, "valstiečių" partija, ar jie tai kažkaip pakomentuos, bandys panaudoti savo naudai ir panašiai", — teigė ekspertas.

  Volovojaus manymu, dar anksti sakyti, ar tai turės kokių rimtų padarinių Grybauskaitei.

  "Skandalas, kaip minėjau, vystysis ir tai — įmanoma, tačiau, kad šis klausimas prieitų prie tam tikrų teisminių dalykų... Kol kas bent jau per anksti apie tai kalbėti", — padarė išvadą jis.

  Skandalas kilo vasario pradžioje, kai Seimo narys Naglis Puteikis ir jo patarėja Rūta Janutienė inicijavo spaudos konferenciją, norėdami išnagrinėti informaciją, kad buvusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė galimai studijavo KGB mokykloje.

  Dar šia tema

  Udalcovas: naujasis Lietuvos prezidentas žygiuoja Grybauskaitės keliu
  Politologas: Grybauskaitė reikalinga Lietuvos seimūnams tik kaip "negyvas liūtas"
  Atėjo keršto valanda: seni Grybauskaitės priešai nepalieka ramybėje jos praeities
  Tegai:
  Seimo rinkimai, skandalas, Dalia Grybauskaitė, Lietuva

  Svarbiausios temos