14:25 2020 Kovo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Treneris paneigė kelis mitus, kurie trukdo žmonėms ramiai ir saugiai laikytis sveikos mitybos principų, norint atsikratyti antsvorio

  VILNIUS, vasario 21 — Sputnik. Pagrindinio Miuncheno kūno rengybos centro vadovas, sportininkas ir asmeninis treneris Ozgiuras Giunesas interviu leidiniui "Focus" papasakojo apie tris klaidingas mintis, neleidžiančias atsikratyti riebalų pertekliaus ant pilvo.

  Pirma, daugelis įsitikinę, kad angliavandenių vartojimas vakare sukelia svorio prieaugį. Pasak Giuneso, tai, kokį maistą organizmas gauna konkrečiu dienos metu, nėra iš esmės svarbu, nes svarbiausia norint numesti svorio yra užtikrinti sveiką kalorijų deficitą.

  Antra klaida, pasak eksperto, yra atsisakymas vartoti bet kokius riebalus. Treneris atkreipė dėmesį į tai, kad normaliam metabolizmui ir perteklinio svorio praradimui būtina vartoti tam tikrus riebalus, pavyzdžiui, gautus iš žuvies ar riešutų.

  Be to, Giunesas paneigė mitą, kad pradėjus intensyviai atlikti pilvo raumenų pratimus, galima greitai suformuoti "preso kubelius".

  Ekspertas pabrėžė, kad pilvo raumenys tampa matomi tik tada, kai kūno riebalų procentas yra itin mažas, o to neįmanoma pasiekti be sveikos mitybos.

  Dar šia tema

  Mokslininkai išsiaiškino, kodėl didžiųjų miestų gyventojai gyvena trumpiau
  Mokslininkai įvardijo žaliosios arbatos priešvėžinį poveikį
  Dietologas paaiškino, kam nerekomenduojama gerti energinių gėrimų
  Gydytojas įvardijo, kam nederėtų praustis karštu vandeniu
  Tegai:
  sportas, sveika mityba, mityba, sveikata

  Svarbiausios temos