01:13 2020 Balandžio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.0871
 • RUB82.1046
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Penktadienį politikai patvirtino planą, pagal kurį per tris Zujūnų seniūnijos Upės gatvės rekonstrukcijos metus bus skiriama 800 tūkstančių eurų

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Vilniaus rajono savivaldybė patvirtino tolesnį gatvės, kurioje gyvena Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, asfaltavimą, praneša laikraštis "Ekspress-nedelia".

  Penktadienį politikai patvirtino 2020–2022 metų strateginį planą. Anot jo, Upės gatvei Zujūnuose asfaltuoti per trejus metus bus skirta 800 tūkstančių eurų.

  Anot leidinio, pernai už papildomo finansavimo lėšas buvo pradėta kelio rekonstrukcija, vyriausybė ir savivaldybė skyrė 300 tūkstančių eurų. Tai sukėlė visuomenės pasipiktinimą — kitų bendruomenių atstovai pareiškė, kad metų metus nesulaukia tokio dėmesio.

  Opozicija pareikalavo atskiro balsavimo dėl Upės gatvės asfaltavimo. "Už" balsavo 18 žmonių — partijos "Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga" atstovai. Du politikai susilaikė, o aštuoni buvo prieš.

  Vilniaus rajono merė Marija Rekst pažymėjo, kad jų rajone gyvena daugybė Seimo narių, vyriausybės ir teismo narių, todėl gyventojai, reikalaujantys asfaltuoti savo gatves, nėra kalti dėl to, kad šalia jų gyvena politikai.

  Savo ruožtu Renata Gorbačevskaja, atstovaujanti šešių kaimų bendruomenei, įskaitant Upės gatvės gyventojus, prisiminė, kad jie ilgai kovojo dėl kelio asfaltavimo, o 2017 metais savo lėšomis suremontavo nedidelę kelio atkarpą. Anot jos, vyriausybės vadovas ir jo šeima tam neturėjo įtakos.

  Anksčiau Lietuvoje kilo skandalas dėl kelio link Skvernelio namo asfaltavimo. Vilniaus rajonui papildomai buvo skirta beveik 300 tūkstančių eurų kelių asfaltavimui. Beveik visa suma buvo išleista gatvės remontui. Tačiau Vilniaus rajono savivaldybė paraiškų šiai gatvei nebuvo pateikusi.

  Dar šia tema

  Skandalas su ministru tampa nacionaliniu
  Juknevičienė didžiausia grėsme Lietuvos saugumui laiko Karbauskį ir Skvernelį
  Skvernelis apie ligos atsitraukimą: pasiekta visiška remisija
  Skvernelis išėjo dviejų savaičių atostogų
  Tegai:
  kelių asfaltavimas, gatvė, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos