10:14 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Sporto naujienos (84)

  Garsus Lietuvos ekstremalas motociklininkas Karolis Miliauskas po praėjusių metų "Šaltojo reido" po Jakutiją šį kartą plieniniu žirgu kirto giliausią pasaulio ežerą — Baikalą

  VILNIUS, vasario 25 — Sputnik. Miliauskas garsus savo sugebėjimu mesti iššūkį gamtai. Prieš metus jis surengė "Coldest Ride"  važiavimą Jakutijos sniegu, o praėjusių metų rugpjūtį–rugsėjį per 40 dienų motociklu įvykdė kelionę aplink pasaulį.

  Dabar — Baikalas, kurio ledu Karolis jau važinėjo 2018 metų vasarį. Šį kartą jis sutiko pakartoti Baikalo kelionę tarptautinės ekspedicijos, ketinančios patekti į Gineso rekordų knygą, sudėtyje.

  Поездка на Байкал мотоциклиста-экстремала Каролиса Миляускаса
  Motociklininko Karolio Miliausko kelionė į Baikalą

  Tam reikėjo per savaitę įveikti 830 kilometrų užšalusiu ledu, startuojant pačiame pietiniame ežero taške — Sliudiankos miestelyje — ir baigti reidą šiauriausiame taške — Severobaikalske.

  Ekstremali kelionė su kolegomis iš Britanijos, Vokietijos, Airijos ir Argentinos yra baigta, o pateikus visus reikiamus dokumentus reikės palaukti, kol rekordą patvirtins Gineso knygos atstovai.

  Tačiau Miliauskas ir jo kolegos čia nesustoja, vaikinų laukia naujas iššūkis — jie ketina dalyvauti festivalyje "Baikalo mylia", kuris rengiamas nuo praėjusių metų. Čia greičio varžybų dalyviams parengtos įvairios trasos, iš kurių pagrindinės yra dvi, sudarytos iš 1642 metrų ilgio greitėjimo juostos, lygios Baikalo ežero gyliui.

  Temos:
  Sporto naujienos (84)

  Dar šia tema

  Motociklininkas nufilmavo savo kritimą iš 15 metrų aukščio
  Nufilmuotas motociklininko, kuris važiavo 340 km/h greičiu, kritimas
  Tegai:
  Baikalo ežeras, Lietuva

  Svarbiausios temos