19:43 2021 Kovo 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Auditas nenustatė Žukausko kaltės padarius nusikaltimą, tačiau kilo abejonių dėl jo tinkamumo eiti šias pareigas

  VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Darius Žukauskas buvo atleistas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigų po to, kai buvo atšauktas jo leidimas dirbti su įslaptinta informacija, praneša Policijos departamentas.

  Sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į Centrinės specializuotos ekspertų komisijos protokolus.

  Remiantis oficialia informacija, patikrinimo metu buvo surinkta daug informacijos ir medžiagos, apimančios įvairius jo darbo laikotarpius, ir remiantis tuo buvo priimtas sprendimas.

  Paaiškėjo, kad Žukausko asmeninės savybės, elgesys ir ryšiai su kai kuriais asmenimis kelia "pagrįstų abejonių" dėl jo patikimumo ir galimybės toliau dirbti su įslaptinta informacija.

  Tačiau auditas nenustatė jo kaltės padarius nusikaltimą. Žukauskas taip pat gali apskųsti šį sprendimą teisme.

  Policijos pareigūnai ir toliau vykdo Žukausko ir kito buvusio pareigūno veiksmų vidaus auditą, kurį jie atliko praeitą vasarą. Auditas bus baigtas nepaisant to, kad abu jie nebedirba policijoje.

  Lietuvos žiniasklaida rašė, kad 2019 metų liepą Giedrius Skladas ir Darius Žukauskas, kurie tuomet vadovavo Kauno rajono vyriausiojo komisariato Kriminalinės policijos tyrimo tarnybai, kartu su advokatu atvyko į lietuvių verslininko Raimondo Karpavičiaus vilą Tenerifėje ir pareikalavo, kad namuose poilsiaujantys žmonės per dvi dienas išsikraustytų. Anot leidinio, jau tada vyko kova dėl sergančio verslininko palikimo. Buvo iškviesta ir Ispanijos policija.

  Dar šia tema

  Kretingos rajone per eismo įvykį žuvo moteris
  Kijeve, šalia Zelenskio biuro, save padegė vyras
  Viename iš Vilniaus butų rastas irstantis lavonas
  Tegai:
  Darius Žukauskas, Kauno policija

  Svarbiausios temos