20:33 2020 Balandžio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.0885
 • RUB82.5675
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (914)

  Paaiškėjus apie užfiksuotą koronaviruso atvejį Šiauliuose, Kauno "Žalgirio" klubas taip pat rekomenduoja gerbėjams iš šio miesto ir jo apylinkių nevykti į rungtynes

  VILNIUS, vasario 28 — Sputnik. Prieš Kauno "Žalgirio" ir Milano "AX Armani" rungtynes bus imtasi papildomų sveikatos patikros priemonių, apie tai pranešė "Žalgirio" spaudos tarnyba.

  Kaip pranešė klubo tinklalapyje, prieš rungtynes visi žiūrovai bus patikrinami prie pagrindinių įėjimų įrengtose palapinėse, juose kūno temperatūra bus tikrinama termovizoriais. Jei pas aistruolį bus užfiksuota aukštesnė nei įprasta kūno temperatūra, asmuo bus patikrintas dar kartą ir, rezultatams pasitvirtinus, jis į "Žalgirio" areną nebus įleistas.

  Į rungtynes nepatekusiems aistruoliams pinigus už bilietus susigrąžinti bus galima užpildžius bilietų grąžinimo formą.

  Dėl šio patikrinimo įėjimų į "Žalgirio" areną skaičius sumažės, visi srautai bus kreipiami per pagrindinius pirmo ir trečio aukšto įėjimus.

  Kaip pranešama, "Žalgirio" arenos durys atsivers 18:00, o rungtynių su Milano "AX Armani" ginčo kamuolys bus išmestas 20:00.

  Sužinojus apie užfiksuotą koronaviruso atvejį Šiauliuose, Kauno "Žalgirio" klubas taip pat rekomenduoja gerbėjams iš šio miesto ir jo apylinkių nevykti į rungtynes.

  Jiems, kaip ir visiems bilietus įsigijusiems, bet dėl koronaviruso grėsmes į rungtynes nusprendusiems nevykti sirgaliams yra numatyta galimybė grąžinti bilietą ir atgauti pinigus.

  Taip pat pranešama, kad pačioje "Žalgirio" arenoje bus įrengtos papildomos vietos rankų dezinfekcijai, taip pat rankas su muilu galima nusiplauti ir tualetuose. Papildomai bus pasirūpinta ir dažnesniu paviršių (turėklų, rankenų, kitų paviršių) valymu.

  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  © Sputnik /
  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (914)

  Dar šia tema

  Baltarusijoje registruotas pirmasis koronaviruso atvejis
  Makronas paragino pasaulį bendradarbiauti kovoje su koronavirusu
  Gydytojai papasakojo apie pirmosios šalyje koronavirusu užsikrėtusios pacientės būklę
  Nausėda ragina nepasiduoti panikai dėl koronaviruso ir pasitikėti valdžia
  Tegai:
  koronavirusas, krepšinis, Kaunas

  Svarbiausios temos