17:45 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (185)

  Socialinių tinklų vartotojai aktyviai aptaria viešą Sasekso hercogų kaip vis dar monarchų šeimos narių pasirodymą Londone

  VILNIUS, kovo 6 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl smogė visiems jos nemėgstantiems: hercogienė su savo vyru už parankės suspindėjo "Endeavour Fund" apdovanojimų įteikimo ceremonijoje Londone.

  Maištingosios Markl Holivudinė praeitis davė vaisių: buvusi aktorė kaip niekas kitas žino, kaip "užsitraukti antklodę ant savęs" ir tapti visuomenės dėmesio centru. Žiniasklaida nespėjo įvertinti neseniai įvykusio Keitės Midlton pasirodymo su "vampyrų" suknele, kai scenoje vėl pasirodė jos "varžovė".

  Markl su vyru pirmą kartą pasirodė viešai po to, kai atsisakė karališkųjų titulų: Britanijos "Endeavour Fund" apdovanojimų įteikimo ceremonijoje hercogienė spindėjo viliojama "Victoria Beckham" prekės ženklo suknele. Įdomu tai, kad jos suknelės spalva — žydra — reiškia laisvę ir harmoniją.

  Pirmasis poros pasirodymas sukėlė tikrą furorą. Gerbėjai suskubo aptarti ne tik hercogienės įvaizdį, bet ir jos sėkmę pasiekiant norimą svorį. Pagaliau Markl pademonstravo savo prieš gimdymą turėtą formą.

  View this post on Instagram

  A post shared by Vanity Fair (@vanityfair) on

  Anksčiau paaiškėjo, kad kovo mėnesį įvyks paskutinis Megan Markl oficialus pasirodymas, ir ji turės pasirodyti kartu su Keite Midlton. Gerbėjai jau pranašauja "mados ikonų mūšį".

  Temos:
  Karališkosios naujienos (185)

  Dar šia tema

  Megan Markl pasiskundė karališkųjų giminaičių pavydu
  Ar Megan Markl grįš į Holivudą supermoters vaidmenyje
  Megan Markl ir princo Hario vaikui gresia pagrobimas
  Likimo ironija: Megan Markl paskutinis oficialus pasirodymas įvyks su Keite Midlton
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Londonas, karališkoji šeima, Megan Markle

  Svarbiausios temos