06:31 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kretingos rajono gyventojas prisipažino išterliojęs abu objektus, tačiau įtikinamai paaiškinti, kodėl taip pasielgė, negalėjo

  VILNIUS, kovo 9 — Sputnik. Kretingos rajono pareigūnai operatyviai išaiškino koplytėlę ir kapinių tvorą išterliojusį vandalą, praneša Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

  Du vandalizmo atvejai Kretingos rajone buvo užfiksuoti praėjusią savaitę. Pirmadienį, kovo 2 dieną, ryte pranešta, kad purškiamais dažais ištepliota Abakų lurdo grota ir koplyčia, o ketvirtadienį, kovo 5 dieną, pastebėta, kad panašiu stiliumi yra aprašinėtos gimnazijos durys ir šalia esančių kapinių tvora Kretingos mieste.

  Kretingos rajono policijos pareigūnai kovo 6 dieną sulaikė 1989 metais gimusį, niekur nedirbantį Kretingos rajono gyventoją. Vyras prisipažino išterliojęs abu objektus, tačiau įtikinamai paaiškinti, kodėl taip pasielgė, negalėjo. Pažymima, kad anksčiau į policijos akiratį jis nebuvo pakliuvęs.

  Pradėtas viešosios tvarkos pažeidimo tyrimas — atliekami procesiniai veiksmai, tikslinama padaryta žala. Asmuo nėra sulaikytas.

  Tegai:
  vandalizmas, Kretinga

  Svarbiausios temos