18:11 2020 Gegužės 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Rytoj žvaigždės suteiks puikias saviraiškos, įkvėpimo, naujų idėjų generavimo ir bet kokio pobūdžio kūrybiškumo galimybes

  Intuicija žada pateikti malonių staigmenų — pasikliaukite ja. Bet emocijos, švelniai tariant, ramybės ir stabilumo nesuteiks. Gali užsitęsti santykių aiškinimosi procesas, bandant įsigilinti į esmę.

  Avinas (03.21-04.20) Šio ženklo atstovės įspėjamos — net negalvokite primesti savo idėjų savo vyrui ar vaikinui. Jūsų užduotis yra įkvėpti, o ne erzinti moralais. Tokia taktika duos vaisių: namuose viešpataus harmonija.

  Jautis (04.21-05.21) Daugelis mėgsta maudytis kieno nors šlovės spinduliuose, ir ne visi mėgsta kažką pasiekti savo jėgomis. Gerai pagalvokite apie savo ateities planus. Svarbu daug bendrauti ir tik su tais žmonėmis, kurie jums yra malonūs.

  Dvyniai (05.22-06.21) Dvyniai šią dieną turės išspręsti nekilnojamojo turto, buto pirkimo ir pardavimo klausimus. Tik nepamirškite iš pradžių suprasti visus painius elementus, kad vėliau nereikėtų perregistruoti duomenų.

  Vėžys (06.22-07.22) Taip atsitinka, kad po pirmojo pasimatymo kyla įvairūs jausmai. Taigi, patariame po šio susitikimo nedaryti jokių išvadų ir susitarti dėl antrojo. Ir tik tada, atidžiai viską pasvėrus, priimti sprendimą. Šiandien atsisakyti dietų. Mityba turėtų būti visavertė ir subalansuota. Nevartokite alkoholio.

  Liūtas (07.23-08.23) Judėkite numatyta kryptimi ir neleiskite kitiems painiotis po kojomis! Nes bus daug norinčių tai padaryti. Todėl nepriimkite spontaniškų sprendimų, pasitikėkite tik savo intuicija.

  Mergelė (08.24-09.22) Šis laikotarpis yra geriausias laikas prisiminti šeimos vertybes ir atkurti ryšius su tolimais giminaičiais. Laikas nutraukti šeimos konfliktus, atkreipti dėmesį į vaikus. Jei vis dar esate vieniši, gausite galimybę susitikti su savo sielos draugu — apsižvalgykite.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Kaip išbristi iš problemų, kurios jus užgriuvo? Tiesiog atsisėskite, giliai įkvėpkite ir pabandykite išsiaiškinti. Pabandykite nustumti emocijas šiek tiek į šalį ir blaiviai pažvelgti į esamą situaciją. Viskas nėra taip blogai. Išmokite atsipalaiduoti. Gyvenimas yra gražus!

  Skorpionas (10.23-11.21) Staiga norisi įtikti kitiems — tai pastūmės jus į nenuspėjamiausius veiksmus. Vis dėlto būkite apdairūs! Didelė naujų malonių pažinčių tikimybė, tačiau tik nuo jūsų priklauso, ar tai bus rimti santykiai, ar trumpalaikis susitikimas. Klausykite savo širdies.

  Šaulys (11.22-12.21) Taigi, štai jus ir pasivijo finansinės problemos. Jei netaupėte iš anksto ir neslėpėte mažo krepšio juodai dienai, turėsite užsiveržti diržą. Subalansuota mityba pravers ir padės atkurti fizinę formą. Atminkite: jūsų sunkumai yra laikini, jie greitai baigsis.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Nedarykite kažko, ko nenorite daryti. Nemotyvuokite savęs žodžiais "privalau" ir "turėčiau". Remiantis horoskopu, šis laikotarpis yra idealus kūrybinėms studijoms. Žvaigždės pataria vakarą praleisti draugų ar giminaičių kompanijoje.

  Vandenis (01.21-02.19) Dienos įvykiai atspindės jūsų būseną. Nerekomenduojama reikšti arogancijos ir egocentriškumo, nekreipti dėmesio į artimųjų ir draugų prašymus, ginčytis ir aštriai kritikuoti kitus. Priešingu atveju rizikuojate prarasti jums svarbių žmonių pagarbą ir pasitikėjimą.

  Žuvys (02.20-03.20) Žuvims šiuo laikotarpiu bus sunku rasti savitarpio supratimą su žmonėmis. Galite jaustis pažeidžiami, abejoti savimi. Naudinga atsikratyti senų nereikalingų kontaktų, namuose padaryti tvarką.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos