03:42 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Nuo pirmadienio užsieniečių atvykimas į Lietuvos Respublikos teritoriją yra ribojamas. Krovinių vežėjai gali kirsti valstybės sieną tik dviejuose kontrolės punktuose

  VILNIUS, kovo 16 — Sputnik. Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje susidarė sunkvežimių eilė, pranešė Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

  11:25 (12:25 Baltarusijos laiku) dauguma automobilių stovi Medininkų patikros punkte — ten į Lietuvą nori atvykti daugiau nei 550 sunkvežimių. Pervalkoje stovi daugiau nei 260 sunkvežimių.

  Taip pat spūstis susidarė ir Baltarusijos pasienyje su Lenkija. Iš viso į Lenkiją leidimo įvažiuoti laukia daugiau nei 460 sunkiųjų transporto priemonių.

  Didžiausia eilė susidarė Kozlovičių patikros punkte (daugiau nei 250 sunkvežimių). Bruzgių mieste laukia daugiau nei 200 automobilių, o Didžiojoje Berastavicoje — daugiau nei 110.

  Daugiau nei 80 sunkvežimių laukia leidimo įvažiuoti į Latviją.

  Nuo pirmadienio Lietuva apribojo užsieniečių atvykimą į šalį. Krovinių vežėjai gali kirsti valstybės sieną tik per Medininkų ir Raigardo kontrolės punktus.

  Šios priemonės yra susijusios su koronaviruso karantino įvedimu visoje šalyje. Režimas truks 15 dienų, tačiau gali būti pratęstas, priklausomai nuo situacijos.

  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) kovo 11 dieną paskelbė naujojo koronaviruso COVID-19 protrūkį pandemija. Pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau nei 156 tūkstančiai žmonių 145 šalyse, daugiau nei 5,7 tūkstančiai žmonių mirė.

  Naujausiais Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, šalyje patvirtinta 14 koronavirusinės infekcijos atvejų. Pirmasis pacientas jau išrašytas iš ligoninės ir išsiųstas namo.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Rusijos ambasada JAV laikinai nutraukė konsulinių paslaugų teikimą
  Italijoje per parą nuo koronaviruso mirė 368 žmonės
  Rusijos traukiniai į Kaliningradą nebestos Lietuvoje
  Tegai:
  sunkvežimis, eilės, koronavirusas, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos