01:06 2021 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Respublikos gyventojus gąsdina nežinomybė. Be to, ne visi žmonės turi finansinius rezervus, todėl vyriausybė turėtų imtis priemonių, kad piliečiai galėtų išgyventi šį laikotarpį, mano Klaipėdos politikas Viačeslavas Titovas

  VILNIUS, kovo 16 — Sputnik. Buvęs Klaipėdos miesto tarybos deputatas Viačeslavas Titovas interviu Sputnik Lietuva pareiškė, kad nepastebėjo panikos mieste, tačiau dėl karantino daug kas pasikeitė. Visų pirma, dauguma gyventojų šiuo metu negali dirbti.

  "Žmones labiausiai, be abejo, gąsdina nežinomybė. Kas bus toliau. Kol kas iki kovo 30 dienos įvestas karantinas, tai yra jie negali atlikti savo pareigų. Neaišku, kaip bus su atlyginimais, žmonės turi susimokėti už paskolas, komunalinius mokesčius. Ne visi žmonės turi finansines atsargas, kai kurie gyvena nuo atlyginimo iki atlyginimo", — sakė jis.

  Anot politiko, vyriausybė turėtų pasirūpinti socialiniais paketais, kad žmonės galėtų išgyventi karantiną.

  "Kalbant apie parduotuves — atrodo, kad prekių yra, žinoma, padidėjo tam tikros kategorijos poreikis. Žmonės stengiasi įsigyti atsargų, kad mažiau vaikščioti į parduotuves. Čia slypi ir teigiama pusė — visi gali dvi savaites pabūti namuose su vaikais", — teigė Titovas.

  Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvoje buvo patvirtinti dar du nauji koronaviruso (COVID-19) atvejai, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

  Abu asmenys, kurie grįžo iš užsienio, šiuo metu izoliuoti ir gydomi Vilniuje, Santaros klinikose.

  Pranešama, kad vienas asmuo grįžo iš Ispanijos, o kitas iš Vokietijos. Pradėti epidemiologiniai tyrimai.

  Šiuo metu Lietuvoje patvirtinta 17 koronavirusinės infekcijos atvejų. Pirmasis pacientas jau išrašytas iš ligoninės ir išsiųstas namo.

  Taip pat skaitykite:

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik
  Koronavirusas Europos šalyse

   

  Dar šia tema

  Lietuvos bankas laikinai uždaro savo kasas Vilniuje ir Kaune
  Lietuvos valdžia atskleidė, kiek išleis kovai su koronaviruso padaryta žala
  Estijoje koronavirusu užsikrėtusių žmonių skaičius pasiekė 205
  Tegai:
  socialinė apsauga, vyriausybė, koronavirusas, Viačeslavas Titovas

  Svarbiausios temos