16:59 2021 Gegužės 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.2060
 • RUB89.8825
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Konsultacijas galima gauti telefonu arba elektroniniu paštu, o dėl vizų įforminimo pareiškėjų prašoma kreiptis į Rusijos vizų centrą

  VILNIUS, kovo 17 — Sputnik. Rusijos ambasados Lietuvoje Konsulinis laikinai neaptarnauja piliečių dėl pablogėjusios sanitarinės-epidemiologinės padėties dėl koronaviruso. Apie tai pranešė diplomatinės atstovybės spaudos tarnyba.

  Ambasada nurodė kontaktinį telefoną ekstremalioms situacijoms, kurios suprantamos kaip grėsmė gyvybei, sveikatai ir humanitariniai atvejai.

  Konsultacijas konsuliniais klausimais galima gauti telefonu arba elektroniniu paštu, o dėl vizų įforminimo pareiškėjų prašoma kreiptis į Rusijos vizų centrą, esantį Vilniuje, Linkmenų gatvėje.

  Dabar pasų dokumentai priimami tik iš tų Rusijos piliečių, kurių pasai baigiasi šių metų kovo–balandžio mėnesiais.

  Pareiškėjai turi registruotis telefonu arba elektroniniu paštu konsuliniame skyriuje.

  Lietuva dėl koronaviruso pandemijos visame pasaulyje uždraudė užsieniečių įvažiavimą ir paskelbė karantiną. Išimtys taikomos respublikos piliečių šeimos nariams, asmenims, turintiems teisę gyventi Lietuvoje, diplomatiniam korpusui priklausantiems asmenims, taip pat NATO kariniuose vienetuose tarnaujantiems asmenims ir kitam kariniam personalui.

  Iki kovo 19 dienos bus atidarytas humanitarinis tranzitinis koridorius užsieniečiams, kurie grįžta į tėvynę per Lietuvą.

  Pačioje Lietuvoje šiuo metu užregistruota 18 koronaviruso atvejų.

  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė koronaviruso pandemiją kovo 11 dieną. Organizacijos duomenimis, pasaulyje yra daugiau nei 173 tūkstančiai infekcijos atvejų. Mirė daugiau nei septyni tūkstančiai žmonių. Iš viso virusas paveikė 152 šalis.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Dar šia tema

  Tomas Hanksas ir jo žmona, kuriems buvo diagnozuotas COVID-19, išrašyti iš ligoninės
  Kaliningrado srityje įvertinta maisto produktų deficito galimybė
  Europos Komisija pasiūlė apriboti užsieniečių įvažiavimą į ES
  Tegai:
  karantinas, koronavirusas, Lietuva, Rusija, Rusijos ambasada Lietuvoje

  Svarbiausios temos