01:56 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Su pedofilais kovojusios Neringos Venckienės byla (51)

  Teismo posėdis vyks tik kitą mėnesį. Kaltinamoji anksčiau pabrėžė, kad apygardos teismas siekia, jog posėdžiai būtų uždari

  VILNIUS, kovo 17 — Sputnik. Buvusi teisėja ir buvusi Seimo deputatė Neringa Venckienė teigė, kad jos posėdis teisme buvo atidėtas dėl koronaviruso. Apie tai ji parašė Facebook.

  Venckienė teigė, kad gavo pranešimą iš Panevėžio apygardos teismo. Jame rašoma, kad dėl karantino kovo 18 dieną, 09:00, posėdis neįvyks. Jis bus perkeltas į balandžio 7 dieną, 09:00.

  Anksčiau ji pranešė, kad per posėdį Panevėžio apygardos teisme kaltinančioji pusė paprašė uždaro teismo posėdžio. Kaltinamoji atkreipė dėmesį į tai, kad šioje byloje ji yra vienintelis asmuo, kuris reikalauja surengti atvirus teismo posėdžius.

  Venckienė teigė, kad kaltinamieji paprastai prašo uždaro posėdžio tam, kad visuomenė nesužinotų apie jų nusikaltimus. Tačiau jos atveju situacija yra priešinga.

  Venckienės byla

  Venckienės šeimą labai paveikė nagrinėjama pedofilijos byla. Venckienė yra nepilnametės Deimantės Kedytės, tapusios pedofilų auka, teta.

  Neringos brolis Drąsius Kedys pradėjo kovą su pareigūnais, kurie prievartavo dukrą, tačiau mirė keistomis aplinkybėmis. Deimantė kurį laiką gyveno su teta, tačiau vėliau teismas nutarė, kad mergaitė turi būti grąžinta motinai, kuri, kaip įtariama, atidavė vaiką seksualiniam išnaudojimui. Mergaitės buvimo vieta nežinoma.

  Lietuvos valdžia kaltina buvusią Seimo narę tariamai neįvykdžius teismo sprendimo perduoti jos brolio dukrą mergaitės motinai, taip pat priešinosi policijai, kai teisėsaugos pareigūnai šturmavo jos namą ir jėga paėmė Deimantę.

  Venckienė 2013 metais buvo priversta išvykti su sūnumi Karoliu į JAV. JAV teisėsauga grąžino Venckienę į Lietuvą pernai lapkritį. Iškart po atvykimo į Lietuvą moteris buvo sulaikyta, jai iš pradžių buvo paskirtas dviejų mėnesių sulaikymas. Tačiau vėliau ji buvo paleista už užstatą.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Su pedofilais kovojusios Neringos Venckienės byla (51)

  Dar šia tema

  Užsienyje atsidūrusių lietuvių evakuacija ir panika
  Ekspertas paaiškino pandemijos metu kilusį ažiotažą dėl tualetinio popieriaus
  Tegai:
  teismas, Lietuva, koronavirusas, Neringa Venckienė

  Svarbiausios temos