10:18 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Poliklinikos duomenimis, sąrašas žmonių, su kuriais kontaktavo medicinos įstaigos darbuotojas, nedidelis

  VILNIUS, kovo 18 — Sputnik. Šalyje pranešta apie pirmąjį atvejį, kai koronavirusu užsikrėtė medicinos įstaigos darbuotojas. Apie tai informavo Šeškinės poliklinika.

  Kaip rašė poliklinika Facebook paskyroje, šiuo metu vyras gydomas ir yra izoliuotas. Taip pat, kaip pranešama, visi, kurie turėjo sąlytį su šiuo darbuotoju, laikosi izoliacijos režimo.

  Dėl kitų kontaktų vyksta epidemiologinis tyrimas. Poliklinikos duomenimis, jų sąrašas nedidelis. Su tais žmonėmis, kurie galimai turėjo sąlytį su koronavirusu užsikrėtusiu darbuotoju, jau susisiekiama.

  "Poliklinikos darbuotojai, kaip įprasta, medicinos pagalbą teikia ir pacientais rūpinasi. Prašome išlaikyti ramybę", — rašoma pranešime.

  Gruodžio pabaigoje Kinijos valdžia pranešė apie nežinomos pneumonijos protrūkį Uhano mieste. Paaiškėjo, kad ligos sukėlėjas yra naujas koronavirusas. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) protrūkį pripažino tarptautinės svarbos ekstremalia situacija ir suteikė ligai oficialų pavadinimą — COVID-19.

  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) kovo 11 dieną paskelbė koronaviruso pandemiją. Organizacijos duomenimis, pasaulyje yra daugiau nei 173 tūkstančiai infekcijos atvejų. Mirė daugiau nei septyni tūkstančiai žmonių. Iš viso virusas paveikė 158 šalis.

  Taip pat skaitykite:

  Dar šia tema

  Vilniuje galima pasitikrinti dėl koronaviruso mobiliuose punktuose
  Prognozuojama, kad iki balandžio Lietuvoje COVID-19 sirgs apie 500 pacientų
  Dėl karantino vanduo Venecijos kanaluose tapo švarus
  Tegai:
  medicinos darbuotojai, karantinas, koronavirusas, Vilnius

  Svarbiausios temos