04:12 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Anksčiau, siekiant pagerinti situaciją, šalia Ogrodnikų patikros punkto, Lenkijoje, buvo atidarytas dar vienas Lazdijų kontrolės punktas

  VILNIUS, kovo 18 — Sputnik. Sunkvežimių eilės Lietuvos ir Lenkijos pasienyje driekiasi kelias dešimtis kilometrų, praneša Lietuvos valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  09:40 val. eilė siekė 35 kilometrus Kalvarijos kontrolės punkte. Lazdijų patikrinimo punkte, kuris buvo atidarytas, siekiant palengvinti situaciją, susidarė 4 kilometrų ilgio eilė.

  Be to, į Lietuvą nuo karantino paskelbimo nebuvo įleisti 382 užsieniečiai, 205 žmonėms nebuvo leista išvykti.

  Lietuva ir Lenkija užsieniečiams uždarė sienas dėl koronaviruso plitimo pavojaus. Po to susiformavo didžiulės transporto priemonių eilės ir kilo klausimas dėl piliečių grąžinimo į tėvynę.

  Lietuvoje užregistruoti 27 koronavirusinės infekcijos atvejai. Visoje šalyje karantinas įvestas iki kovo 30 dienos, jei prireiks, jo laikotarpis gali būti pratęstas.

  Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, šiuo metu pasaulyje yra užsikrėtę daugiau nei 184 tūkst. žmonių. Mirė daugiau kaip 7,5 tūkst. Virusas išplitęs 159 šalyse. Apie 80 tūkst. pacientų pasveiko.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Dėl karantino vanduo Venecijos kanaluose tapo švarus
  Buvęs premjero patarėjas papasakojo apie sunkų koronaviruso atvejį Lietuvoje
  Laiškas iš COVID-19 poskyrio: lietuvė pasakojo, kaip gydoma nuo koronaviruso
  Tegai:
  eilės, pasienis, Latvija, Lietuva

  Svarbiausios temos