16:26 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2162)

  Vėliau iki karantino pabaigos užsieniečių keleivinis tranzitas per Lietuvos teritoriją galės būti vykdomas tik geležinkeliu be sustojimų

  VILNIUS, kovo 18 — Sputnik. Vyriausybė nutarė pratęsti tranzitinį laikotarpį kitų šalių piliečiams grįžti namo per Lietuvos Respublikos teritoriją iki 2020 metų kovo 23 dienos 00:00 val., rašoma Vyriausybės pranešime.

  Iki šio laiko leidžiamas asmenų, grįžtančių į savo gyvenamosios vietos valstybę, tranzitas per Lietuvos Respublikos teritoriją be būtinojo sustojimo.

  Po 2020 metų kovo 23 d. 00:00 val. iki karantino pabaigos užsieniečių keleivinis tranzitas per Lietuvos Respublikos teritoriją gali būti vykdomas tik geležinkeliu be sustojimų (išskyrus būtinąjį sustojimą, įskaitant atvejus, susijusius su tarptautinių diplomatinių ir (ar) konsulinių įsipareigojimų vykdymu).

  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė koronaviruso pandemiją kovo 11 dieną. Dėl koronaviruso pandemijos Čekija, Kipras, Danija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Slovakija ir Vengrija paskelbė, kad visiškai uždaro sienas užsieniečiams. Austrija ir dar kelios šalys taiko dalinį sienų uždarymą. Pirmadienį Vokietija uždarė savo sienas su Austrija, Danija, Prancūzija, Liuksemburgu, o Slovėnija uždarė savo sieną su Italija. 

  Organizacijos duomenimis, Europoje yra daugiau nei 74 tūkstančiai infekcijos atvejų. Mirė daugiau nei trys tūkstančiai žmonių. Pačioje Lietuvoje šiuo metu užregistruoti 33 koronaviruso atvejai.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse

   

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2162)

  Dar šia tema

  Buvęs premjero patarėjas papasakojo apie sunkų koronaviruso atvejį Lietuvoje
  Įvardytas galimas koronoviruso židinys Europoje
  Lietuvoje patvirtinti dar 7 koronaviruso infekcijos atvejai
  Ekspertas: ES vienybė sužlugo prieš realią koronaviruso grėsmę
  Tegai:
  Lietuva, tranzitas

  Svarbiausios temos