03:01 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  VŠT generalinio direktoriaus Gerimanto Bakano teigimu, karantino metu visiems klientams nebus taikomi ir delspinigiai už pavėluotus mokėjimus

  VILNIUS, kovo 19 — Sputnik.  AB Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) laikinai sustabdo taikomus veiksmus dėl skolų, susidarančių nuo karantino paskelbimo dienos iki jo pabaigos, išieškojimo, rašoma sostinės savivaldybės pranešime.

  "Atsižvelgdami į situaciją nuo kovo 16 dienas klientams, patyrusiems finansinių sunkumų dėl karantino, nesiųsime priminimų ir įspėjimų apie skolų grąžinimą. Be to, laikinai sustabdome ir ikiteisminių skolų išieškojimo veiksmus bei vykdomųjų dokumentų perdavimą antstoliams", — sako VŠT generalinis direktorius Gerimantas Bakanas.

  Jo teigimu, karantino metu visiems klientams nebus taikomi ir delspinigiai už pavėluotus mokėjimus.

  Siekdama palengvinti finansinius sunkumus, bendrovė įvertins klientų situacijas individualiai, tai yra, bus prašoma pateikti duomenis apie finansinius sunkumus. Tiems, kurie dėl karantino įvedimo neteks darbo, kuriems gerokai sumažės pajamos dėl priverstinių nemokamų atostogų, prastovų, kurie negalės užsiimti individualia veikla ir dėl to negaus pajamų, VŠT suteiks galimybę už šildymo ir karšto vandens tiekimo paslaugas atsiskaityti per ilgesnį laikotarpį nei įprastai.

  Pranešime rašoma, kad VŠT klientai, kurie yra susidūrę su minėtais finansiniais sunkumais dėl koronaviruso karantino, gali kreiptis į bendrovę prisijungę prie savitarnos svetainės arba pateikdami savo pranešimus VŠT tinklalapio "Klauskite — atsakome" formoje.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Dar šia tema

  Vilniuje veikia du mobilieji punktai, kuriuose ims ėminius tyrimams dėl koronaviruso
  Smulkusis verslas: kodėl ir vėl bandoma išplaukti mažųjų sąskaita
  Vakarėlis balkonuose: Fabijoniškių gyventojai dėkoja medikams
  Tegai:
  koronavirusas

  Svarbiausios temos