20:19 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Atlikėjai ragina labai nenusiminti dėl "Eurovizijos" atšaukimo, pasirūpinti savo sveikata, o leidžiant laiką karantine linksmintis su "On Fire" daina

  VILNIUS, kovo 19 — Sputnik. Grupė "The Roop", kuri turėjo atstovauti Lietuvai "Eurovizijos" konkurse Roterdame, nusiminusi dėl konkurso atšaukimo, tačiau pažadėjo toliau skleisti savo dainą ir šokį alpink pasaulį. Savo nuomone grupė pasidalino Facebook paskyroje.

  Trečiadienį paaiškėjo, kad šiųmetinis "Eurovizijos" konkursas atšaukiamas dėl sudėtingos koronaviruso situacijos. Konkursas turėjo įvykti gegužės 12–16 dienomis Nyderlanduose. Lietuvos atstovai buvo konkurso favoritais.

  Grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius pažymėjo, kad svarbiausia yra sveikata, o daina "On Fire" vis populiarėja ir jos kelias į žmonių širdis dar tęsis.

  "Labai liūdna, to nenorime nuneigti. Bet sveikata yra pirmiau už visus konkursus. Mes nežadame nuleisti rankų ir toliau skleisime dainą ir jos šokį aplink pasaulį. Šiuo metu kūrinys pradeda pasiekti užsienio radijo stotis. Jau pamatėme, kad "On Fire" daina yra labai mėgstama ir jos kelias į žmonių širdis tik prasideda", — sako Valiukevičius.

  Grupė kviečia ir toliau visus būti vieningus, laikytis karantino, o namuose ir balkonuose skleisti gerą nuotaiką su "On Fire" šokiu.

  "Mums pavyko sukurti tai, kas jungia žmones ir skleidžia pozityvumą. To dabar mums visiems labai reikia. Ir prisiminkime, kad ne pats konkursas suteikia prasmę dainai, o dainos besiklausantys žmonės. Tad kiekvienas mūsų gali būti dainos ambasadorius ir ją populiarinti", — sako "The Roop" būgnininkas Robertas Baranauskas.

  Patys muzikantai šiuo metu laikosi karantino namuose ir šį laiką išnaudoja kurdami naujas dainas. Jie palinkėjo visiems geros sveikatos ir vienybės šiuo sunkiu metu. Grupė skatino žmones laikytis karantino ir jų daina ir šokiais skleisti gerą nuotaiką namuose ir balkonuose.

  Karantinas Lietuvoje paskelbtas nuo kovo 16 dienos, jis tęsis iki pat kovo 30 dienos, bet esant būtinybei gali būti pratęstas.

  Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Mokslininkai atrado, kaip išmaniuoju telefonu matuoti kūno temperatūrą 50 metrų atstumu
  SAM: Lengva COVID-19 forma sergantys pacientai nebebus guldomi į ligonines
  "MUMS ROOPi": "The Roop" kreipėsi į gerbėjus dėl koronaviruso
  Tegai:
  koronavirusas, karantinas, The Roop, Eurovizija-2020, Eurovizija

  Svarbiausios temos