19:29 2021 Gegužės 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.2170
 • RUB89.9947
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Dėl koronoviruso grėsmės prekybos tinkle "Norfa" yra įvestos papildomos saugos priemonės, visi tinklo prekybos centrai keičia darbo valandas

  VILNIUS, kovo 20 — Sputnik. Keičiasi "Norfų" darbo laikas, vyresnio amžiaus žmonėms apsipirkti skiriamos specialios valandos, skelbia prekybos tinklas savo tinklalapyje.

  Nuo antradienio, kovo 24 dienos, "Norfos" prekybos centrai visoje Lietuvoje keičia darbo laiką. Pirmadieniais–šeštadieniais didžioji dalis "Norfų" dirbs nuo 07:00 iki 21:00. Maždaug ketvirtadalis parduotuvių veiks nuo 07:00 iki 20:00, ir tik kelios parduotuvės mažuose miesteliuose dirbs dar trumpiau — nuo 08:00 iki 20:00.

  Sekmadieniais "Norfos" prekybos centrai prekiaus įprastu laiku, bet ne ilgiau kaip iki 21:00.

  Pirmadieniais–šeštadieniais nuo 07:00 iki 09:00 ryto "Norfos" parduotuvėse laukiami tik vyresni nei 60 metų, o nuo 09:00 — ir visi kiti pirkėjai.

  "Pirkėjų amžius parduotuvėse nebus labai griežtai kontroliuojamas, tačiau prašome visų jaunesniųjų būti supratingais, gerbti vyresnius ir laikytis nustatytos tvarkos", — sakė "Norfos" atstovas spaudai Darius Ryliškis.

  Dėl koronoviruso grėsmės prekybos tinkle "Norfa" yra įvestos papildomos saugos priemonės. Parduotuvės intensyviai vėdinamos, durų rankenos, prekių vežimėliai ir krepšiai periodiškai dezinfekuojami, prie įėjimų į prekybos sales pirkėjai gali rasti dezinfekcinio skysčio ir vienkartinių pirštinių.

  Pasinaudoję krize: Lietuvos didmenininkai nesąžiningai didina maisto kainas >>

  Parduotuvių darbuotojai esant poreikiui dėvi medicinines kaukes (šiuo metu yra papildomai užsakyta 100 tūkst. medicininių kaukių), jie turi mūvėti apsaugines pirštines ir naudotis parduotuvėse esančiu dezinfekciniu skysčiu. Šiomis dienomis "Norfos" prekybos centrų kasose bus montuojamos stiklo pertvaros, atskirsiančios kasininkus nuo klientų, ir taip juos apsaugodamos.

  Nuo kovo 16 dienos Lietuvoje įvestas karantinas, žmonėms draudžiama lankytis masinio susibūrimo vietose.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)
  Tegai:
  koronavirusas, senoliai, Norfa, karantinas

  Svarbiausios temos