02:47 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kol kas šia paslauga bus galima naudotis tik Migracijos departamento Vilniaus skyriuje. Anksčiau skubos tvarka pasą buvo galima gauti tik kitą darbo dieną

  VILNIUS, kovo 21 — Sputnik. Lietuvoje pasą galima pasidaryti per vieną darbo dieną, sumokėjus 190 eurų, praneša Vidaus reikalų ministerijos spaudos tarnyba, remdamasi atnaujintu Vyriausybės patvirtintu valstybės rinkliavų sąrašu.

  Jamalo SGD gamykla, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Кондратюк

  Šia paslauga galima naudotis tik Migracijos departamento Vilniaus skyriuje. Anksčiau skubos tvarka pasą buvo galima gauti tik kitą darbo dieną.

  Be to, yra dar du papildomi mokesčiai už Migracijos departamento paslaugas: 22 eurai už tvarkymą ir sprendimą pakeisti darbdavį ar darbo funkciją pas tą patį darbdavį ir 56 eurai už prašymų įtraukti į patvirtintų įmonių sąrašą nagrinėjimą.

  Valstybės rinkliava už pirmąją paslaugą bus imama iš užsieniečio, jau turinčio leidimą laikinai gyventi Lietuvoje, išduotą dirbti konkretų darbą pas konkretų darbdavį, tačiau pageidaujančio keisti darbdavį arba keisti darbo funkciją pas tą patį darbdavį. Migracijos departamentas šią paslaugą teikia nuo 2019 metų kovo 1 dienos.

  Valstybės rinkliavos už prašymų įtraukti į patvirtintų įmonių sąrašą nagrinėjimą bus imamos iš įmonių, kurios siekia būti įtrauktos į patvirtintų įmonių sąrašą, kad galėtų pasinaudoti palankesnėmis užsieniečių įdarbinimo procedūromis. Iki šiol paslauga buvo nemokama.

  Taip pat skaitykite:

  Dar šia tema

  Lietuvos notarai vėl aptarnaus klientus
  Sulaikyti iš Latvijos įvažiavę du vilkikai su rekordine cigarečių kontrabanda
  Tegai:
  pasas, Lietuva

  Svarbiausios temos