10:31 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  "LG keleiviams" generalinio direktorius teigimu, dėl tokių pasikeitimų saugiau jausis ir patys darbuotojai, kurie kiekvieną dieną užtikrina, kad neeilinėmis sąlygomis keleiviai pasiektų savo kelionės tikslą

  VILNIUS, kovo 21 — Sputnik. Nuo kovo 21 dienos "Lietuvos geležinkelių" grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė "LG Keleiviams" laikinai stabdo traukinių maršrutą "Vilnius–Oro uostas–Vilnius". Apie tai praneša "Lietuvos geležinkeliai".

  "Šiuo sudėtingu laikotarpiu priėmėme sprendimą laikinai stabdyti traukinių keliones iš sostinės į Vilniaus oro uostą ir atgal. Skrydžių skaičius į Vilnių žymiai sumažėjęs, be to, grįžusiems rekomenduojama namus pasiekti nuosavu transportu ar padedant artimiesiems", — sakė "LG keleiviams" generalinis direktorius Linas Baužys.

  Jo teigimu, dėl tokių pasikeitimų saugiau jausis ir patys darbuotojai, kurie kiekvieną dieną užtikrina, kad neeilinėmis sąlygomis keleiviai pasiektų savo kelionės tikslą.

  Šiuo metu nėra nustatytos konkrečios datos, kada šis traukinių maršrutas bus grąžintas. Tai priklausys nuo situacijos Lietuvoje, kelionių į užsienį ir iš jo ribojimų.

  Iš viso Lietuvoje užregistruota apie 70 koronavirusinės infekcijos atvejų. Šalyje iki kovo 30 dienos įvestas karantinas.

  Visiems, grįžusiems iš kitų šalių, privaloma dviejų savaičių izoliacija.

  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) kovo 11 dieną paskelbė naujojo koronaviruso COVID-19 protrūkį pandemija. Pasaulyje yra užsikrėtę beveik 235 tūkstančiai žmonių iš 170 šalių, apie dešimt tūkstančių mirė.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik
  Koronavirusas Europos šalyse

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Raseinių rajono meras pranešė apie dar vieną koronaviruso atvejį
  Gydytojai papasakojo, kaip tinkamai praleisti saviizoliacijos periodą
  Tegai:
  koronavirusas, Vilniaus oro uostas, Lietuvos geležinkeliai

  Svarbiausios temos