06:40 2021 Kovo 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2034
 • RUB88.6563
  Visuomenė

  Lietuva pratęsė tranzito laikotarpį užsienio piliečiams

  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Bus užtikrinta privaloma užsieniečių palyda nuo atvykimo į Lietuvą iki išvykimo iš jos per tarptautinius sienos kirtimo punktus

  VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Vyriausybė pratęsė tranzitinį laikotarpį kitų šalių piliečiams grįžti namo per Lietuvos teritoriją, praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.

  Režimas galios iki kovo 26 dienos vidurnakčio. Be to, ketinama užtikrinti privalomą užsieniečių palydą iki išvykimo iš Lietuvos.

  "Iki kovo 26 dienos leidžiamas asmenų, grįžtančių į savo gyvenamosios vietos valstybę, tranzitas per Lietuvos Respublikos teritoriją be būtinojo sustojimo, suformavus asmenų ar transporto priemonių grupes ir užtikrinus šių grupių privalomą palydą nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką iki išvykimo iš jos per tarptautinius sienos kirtimo punktus", — teigiama pranešime. 

  Supaprastintas asmenų tranzitas iš Rusijos teritorijos į Kaliningrado sritį ir atgal per Lietuvos teritoriją vykdomas tik per Kenos geležinkelio pasienio kontrolės punktą ir Kybartų geležinkelio pasienio kontrolės punktą.

  Šiandien prasideda antroji Lietuvos karantino savaitė, anksčiau Vyriausybė skelbė, kad esant būtinybei karantinas po kovo 30-osios bus pratęstas. Lietuvoje užfiksuoti 143 užsikrėtimo šia infekcija atvejai. 

  Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, pasaulyje yra daugiau nei 300 tūkst. susirgusių, daugiau nei 94 tūkst. pasveiko, daugiau nei 12 tūkstančių susirgusių mirė.

  Kovo 11 dieną buvo paskelbta koronaviruso pandemija.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Lietuva šiandien gaus 5 tūkst reagentų koronaviruso tyrimams
  Šimašius tikisi, kad koronavirusas įveiks biurokratiją
  Paaiškėjo, kiek Lietuvos įmonių nukentėjo nuo koronaviruso
  Tegai:
  tranzitas, Lietuva

  Svarbiausios temos