03:38 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1829)

  Socialiniai tinklai Facebook ir Instagram nėra pirmieji, kurie ėmėsi tokio apribojimo — anksčiau tokių priemonių ėmėsi Disney, Netflix, YouTube ir Amazon

  VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Socialiniai tinklai Facebook ir Instagram sumažins vaizdo įrašų kokybę Europoje, kad sumažėtų kompiuterinių tinklų apkrova karantino dėl naujo tipo koronaviruso metu, praneša portalas "En gadget" su nuoroda į Facebook atstovą.

  "Siekdami sumažinti galimos tinklo perkrovos tikimybę, laikinai sumažinsime vaizdo įrašų perdavimo greitį Facebook ir Instagram Europoje. Mes įsipareigoję bendradarbiauti su savo partneriais, kad sureguliuotumėme bet kokį pralaidumo apribojimą šiuo padidėjusios paklausos laikotarpiu", — pareiškė bendrovės atstovas.

  Facebook ir Instagram nėra pirmieji, kas ėmėsi tokio apribojimo. Anksčiau tokių priemonių ėmėsi Disney, Netflix, YouTube ir Amazon.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Epidemija išplito daugiau nei 180 šalių, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau nei 300 tūkst. žmonių, mirė daugiau kaip 12,7 tūkst. žmonių.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1829)

  Dar šia tema

  Paskelbtas vaizdo įrašas, kaip Kličko plauna rankas su bokso pirštinėmis
  Psichologas pataria, kaip elgtis pandemijos metu
  Medicinos sesuo apsiverkė likusi be maisto po 48 valandų pamainos

  Svarbiausios temos