18:55 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2397)

  Krašto apsaugos ministras pabrėžė, kad Lietuvos kareiviai yra "paskutinis rezervas", jei ekstremalioji situacija dar labiau eskaluosis

  VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Lietuvos kariuomenės šauktiniai dėl koronaviruso pandemijos savaitgalį neišleidžiami namo, praneša RuBaltic.ru su nuoroda į Lietuvos žiniasklaidą.

  Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis pažymėjo, jog tokių priemonių buvo imtasi, kad būtų kuo mažiau kontaktų su civiliais. Be to, pasak ministro, kareiviai yra "paskutinis rezervas", jei situacija su koronavirusu nesikeis.

  Karoblis taip pat pažymėjo, kad Lietuvos valdžia kitais metais stengsis išlaikyti karines išlaidas dviejų procentų BVP lygyje. Anot ministro, įveikusi pandemijos išprovokuotos krizės padarinius, Lietuva grįš prie klausimo, kaip iki 2030 metų padidinti karinį biudžetą iki 2,5 procentų BVP.

  Lietuvoje koronavirusu užsikrėtė daugiau nei 150 žmonių. Nuo kovo 16 dienos iki kovo 30 dienos šalis paskelbė karantiną, kuris greičiausiai bus pratęstas.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Epidemija išplito daugiau nei 180 šalių, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau nei 300 tūkst. žmonių, mirė daugiau kaip 14  tūkst. žmonių.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2397)

  Dar šia tema

  Suomijos kariai atsisakė vykti į pratybas Norvegijoje dėl koronaviruso
  JAV sumažins savo karių skaičių pratybose "Defender Europe"
  Pekinas įvertino pranešimus apie galimą JAV armijos prisidėjimą prie COVID-19
  Tegai:
  Lietuva, šauktiniai, koronavirusas, Raimundas Karoblis, Lietuvos kariuomenė

  Svarbiausios temos