12:37 2020 Liepos 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2119)

  Žmonėms, negalintiems atvykti į mobiliuosius punktus, savivaldybės įpareigotos užtikrinti piliečių transportavimo paslaugas

  VILNIUS, kovo 24 — Sputnik. Trečiadienį, nuo 12:00, Tauragėje ir Panevėžyje pradės veikti mobilieji punktai, kuriose bus imami ėminiai tyrimams dėl koronaviruso, apie tai pranešė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) spaudos tarnyba.

  Tauragėje punktas įkurtas aikštelėje šalia Raudonojo kryžiaus draugijos pastato (V. Kudirkos g. 2), o Panevėžyje — prie "Cido" arenos (Parko g. 12).

  SAM informuoja, kad žmonėms būtina žinoti, kaip elgtis prieš skambinant ir vykstant į mobiliuosius punktus, griežtai laikytis visų nurodymų, kuriuos pateiks konsultantai. Prieš vykstant į tokius punktus, būtinai reikia skambinti 1808.

  Pacientai tyrimui bus registruojami tik tą dieną, kai kreipsis.

  Piliečiams, kurie patys negali atvykti į mobiliuosius punktus, savivaldybės įpareigotos užtikrinti pacientų transportavimo paslaugas.

  Taip pat į šį punktą negalima vykti taksi automobiliu arba viešuoju transportu.

  Nuo kovo 16 dienos Lietuvoje veikia karantinas, kuris greičiausiai artimiausiu metu bus pratęstas. Lietuvoje užregistruoti 187 koronaviruso atvejai.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau kaip 330 tūkst. žmonių, daugiau nei 14,5 tūkst. mirė.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2119)

  Dar šia tema

  Finansų ministerija pristatė 2 mlrd. eurų paramos paketą verslui
  Lietuvoje koronavirusu užsikrėtė pirmasis vaikas
  SAM griežtina higienos reikalavimus prekybos vietose
  Tegai:
  Tauragė, karantinas, koronavirusas

  Svarbiausios temos