19:56 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1854
 • RUB86.3692
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymėta, kad įmonė toliau tęs keleivių pervežimą priemiestiniais maršrutais Kauno rajone, taip pat Klaipėdos, Alytaus, Druskininkų miestuose

  VILNIUS, kovo 24 — Sputnik. Dėl koronaviruso Lietuvoje paskelbus karantiną bei drastiškai sumažėjus judėjimui šalyje nuo kovo 26 dienos laikinai stabdomas vykimas "Kautra" vykdomais tarpmiestiniais maršrutais, praneša bendrovės spaudos tarnyba. 

  Kaip pasakojo "Kautros" generalinis direktorius Linas Skardžiukas, išeities nėra ir bendrovė turi laikinai stabdyti pervežimus. 

  "Dėl karantino žmonės tiesiog nebekeliauja, o jo sąlygos tik griežtės. Šias savaites dirbome nuostolingai, bet vežėme keleivius, užtikrinome paslaugą. Vis tik turime bent laikinai sustoti", — teigė Skardžiukas. 

  Anot vežėjų, dėl nutrauktų reisų keleiviams pinigai už bilietus bus grąžinami įprasta tvarka. Pasak įmonės atstovų, išankstinių bilietų šiuo metu yra parduota minimaliai.

  "Prašome supratingumo iš keleivių, nes situacija tikrai neeilinė. Tikiu, kad kartu įveiksime šį virusą ir galėsime grįžti į įprastas vėžes", — kalbėjo vežėjų atstovas. 

  Vykimas įmonės tarpmiestiniais maršrutais laikinai stabdomas iki karantino pabaigos. Įmonė toliau tęs keleivių pervežimą priemiestiniais maršrutais Kauno rajone, taip pat Klaipėdos, Alytaus, Druskininkų miestuose. Įmonės valdomos autobusų stotys Kaune, Alytuje, Prienuose, Vilkaviškyje toliau tęsia darbą. 

  Nuo kovo 16 dienos iki kovo 30 dienos Lietuvoje paskelbtas karantinas, valdžios institucijos planuoja jį pratęsti. Šalyje koronavirusu užsikrėtė apie 190 žmonių. 

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse

  Dar šia tema

  Išbandymas koronavirusu. Lietuvos valdžia skuba išgydyti savo rinkėjus
  Kaip gatvės menininkai sureagavo į koronavirusą — nuotraukos
  Politologas: NATO pratybos tik supykdys europiečius, išsigandusius koronaviruso
  Tegai:
  koronavirusas, Kautra

  Svarbiausios temos