08:10 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Rytoj vyraus ne asmeniniai, bet pirmiausia viešieji interesai: daugelis jausis atsakingi už tai, kas vyksta aplinkui

  Tokiomis dienomis žmonės dažniau nei paprastai lieka dirbti viršvalandžius, kalbėti apie politiką, patarti. Kitaip tariant, kiek įmanoma geriau dalyvausite viešajame gyvenime, nesvarbu, ar tai būtų artimųjų, jų gimtosios įmonės, miesto ar šalies gyvenimas. Tai savaime yra labai gerai, vienintelis dalykas, dėl kurio žvaigždės perspėja, — neturėtumėte per daug aktyviai įsitraukti į kitų žmonių reikalus, net ir turėdami geriausius ketinimus. Patarimas ir reikalavimas nėra tas pats dalykas: šiuo pagrindu rytoj lengvai gali kilti konfliktai.

  Avinas (03.21-04.20) Galbūt kils įdomių idėjų. Nesivaržykite kreiptis į tuos, kurie gali padėti. Būtina rimtai išanalizuoti savo finansines galimybes ir apsvarstyti, kaip išvengti nuostolių ir išlaikyti stabilumą.

  Jautis (04.21-05.21) Dabar galite būti neramus, nes nejausite tvirtos žemės po kojomis. Pabandykite susirasti veiklą, kuri padėtų atsikratyti neigiamų minčių. Nepageidautina planuoti dalykus, susijusius su dideliu fiziniu krūviu.

  Dvyniai (05.22-06.21) Neleisk sau būti tingiais. Daugelis jūsų gyvenimo įvykių "tamsiose vietose" pradės aiškėti, ir viskas atsidurs savo vietose. Dabar pasikliaukite tik savimi. Jūs pats turite žinoti visus reikalus ir įvykius.

  Vėžys (06.22-07.22) Nederėtų pasiduoti pagundoms. Galite išspręsti bet kokias problemas, bet jei pradėsite sukčiauti, padarysite klaidų. Diena palanki aktyviam darbui, todėl pabandykite joje suplanuoti dalykus, kurie buvo atidėti.

  Liūtas (07.23-08.23) Nepraleiskite įvykių, kurie gali turėti įtakos jūsų ateičiai. Pasistenkite laisvą laiką išnaudoti produktyviai. Dabar yra visos galimybės patraukti sėkmę už uodegos. Greičiausiai sulauksite įdomių pasiūlymų.

  Mergelė (08.24-09.22) Jei jūs pats nenuspręsite susikurti "linksmo gyvenimo", proveržio nebus. Ir jūs galite sugadinti nuotaiką sau ir savo mylimam žmogui, jei pradėsite kabinėtis prie smulkmenų. Stenkitės daugiau atsipalaiduoti ir leisti daugiau laiko gamtoje.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Nebijokite pokyčių. Stenkitės viską suplanuoti. Daugiau dėmesio skirkite buities reikalams, sutvarkykite namus, išmeskite senus nereikalingus daiktus. Meilės santykiuose galima tikėtis malonių netikėtumų.

  Skorpionas (10.23-11.21) Diena tinkama verslo deryboms, ilgalaikių planų kūrimui ir aptarimui. Rimtų problemų neturėtų kilti. Daryk tai, ką darai gerai. Meilės reikaluose turėtumėte būti tolerantiškesnis ir geranoriškesnis. Vertėtų į kasdienybę įtraukti daugiau fizinio aktyvumo.

  Šaulys (11.22-12.21) Sėkmė lydės beveik visada. Tačiau atsiminkite: nereikia pykti ant kitų. Dabar jų reakcija į jūsų šiurkštumą gali būti perdėta. Stenkitės ne griebtis visko iš karto, o padaryti pradėtą darbą iki galo.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Pajusite jėgų antplūdį. Tačiau norėdami gauti maksimalų rezultatą versle, turėsite įdėti daug pastangų ir išradingumo. Jei turite įdomių idėjų, neskubėkite jomis dalintis su kitais — kažkas gali jomis pasinaudoti.

  Vandenis (01.21-02.19) Diena praeis be didelių rūpesčių. Stenkitės nesiginčyti. Asmeniniame gyvenime nenumatoma jokių nusivylimų. 

  Žuvys (02.20-03.20) Dabar yra laikotarpis, kai jūs galite atlikti lemtingus žingsnius. Stenkitės neplanuoti rimtų įvykių ir nepriimkite atsakingų sprendimų. Santykiuose su mylimu žmogumi jums neturėtų kilti problemų.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos